سبد خرید خالی‌ست.
Google-Play

گوگل کمیسیون خود را از توسعه دهندگان پلی استور به ازای اولین درآمد یک میلیون دلار، به 15 درصد کاهش می‌دهد.

بنابر گزارش وبسایت TechCrunch، گوگل اخیرا اعلام کرده که از اول جولای سال جاری میلادی کمیسیون پلی استور را از توسعه دهندگانی که اولین درآمد یک میلیون دلاری خود را از این سیستم کسب کنند از 30 درصد به 15 درصد کاهش داده است.

گوگل تخمین زده که 99 درصد از توسعه دهندگان در پلی استور که کالا و خدمات خود را ارائه می‌دهند، مشمول کاهش کمیسیون 50 درصدی خواهند شد.

بعد از اینکه اپل کاهش 15 درصدی کمیسیون خود از توسعه دهندگان با درآمد زیر یک میلیون دلار را در دستور کار خود قرار داد، گوگل هم این برنامه را برای توسعه دهندگان پلتفرم خود ارائه کرد. کاهش کمیسیون گوگل شامل توسعه دهندگان با اولین درآمد یک میلیون دلاری خواهد شد.

در این میان اپیک گیمز که با نقض قوانین اپ استور مدتها با اپل مشاجره داشته، اکنون سخنانی درباره کاهش کمیسیون گوگل ارائه کرده و سخنگوی این شرکت گفته که تنها مسیر عادلانه برای فعالیت در بازار اپلیکیشن‌ها، ‌ایجاد رقابت در روند پرداخت و توزیع اپلیکیشن‌ها است.

او همچنین گفته که کاهش کمیسیون پلی استور گوگل اگرچه کمی از بار مالی توسعه دهندگان را بر طرف می‌کند ولی این مسئله را به طور ریشه‌ای و اساسی حل نمی‌کند. زیرا به هر حال توسعه دهندگان مجبور به استفاده از خدمات پرداخت درون برنامه‌ای گوگل هستند.

سخنگوی اپیک گیمز گفته که سیستم عامل اندروید باید بتواند با سایر پلتفرم‌ها، سازندگان اپلیکیشن و ارائه دهندگان خدمات در یک رقابت واقعی و عادلانه قرار بگیرد که شامل روند پرداخت و توزیع اپلیکیشن است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location