سبد خرید خالی‌ست.
Instagram

اخیراً ابزارها و تغییرات جدیدی برای محافظت از نوجوانان در اینستاگرام ارائه شده است که یکی از مهم‌ترین تغییرات ارائه شده در این پلتفرم به پیگیری بزرگ‌سالان از نوجوانان زیر 18 سال مربوط است.

اینستاگرام اشاره‌کرده که با همکاری موسسه The Child Mind و گروه غیرانتفاعی ConnectSafely یک راهنمای جدید برای والدین در آمریکا منتشر کرده است. این دستورالعمل توصیه‌هایی برای والدین و نوجوانان در مورداستفاده صحیح و محافظت شده از این پلتفرم ارائه کرده است.

قابل ذکر است متخصصان بسیاری از کشورها از جمله آرژانتین، برزیل، هند، اندونزی، ژاپن، مکزیک و سنگاپور برای انتشار این راهنما مشارکت داشته و به راهنمای موجود در انگلیس، فرانسه، آلمان، اسپانیا و ایتالیا پیوسته و احتمالاً در آینده گسترش بیشتری خواهد داشت.

مهم‌ترین شرط اینستاگرام برای ایجاد حساب کاربری داشتن حداقل 13 سال است، اما احتمالاً برخی از کاربران جوان سن خود را به دروغ اعلام می‌کنند و اصطلاحاً شرط عضویت در این پلتفرم را دور می‌زنند.

اینستاگرام برای مقابله با این موضوع از کاربران نوعی تائید سن درخواست می‌کند، به این منظور برای محافظت از نوجوانان از هوش مصنوعی در اینستاگرام استفاده شده است.

محدود شدن تعامل بین نوجوانان و بزرگ‌سالان که یکدیگر را دنبال نکنند، تغییر مهم دیگری است که به این پلتفرم اضافه شده است. اگر یک بزرگ‌سال بخواهد نوجوان زیر 18 سال را دنبال کند به او پیغام داده می‌شود که شما نمی‌توانید او را دنبال کنید مگر اینکه او شما را فالو کند. همچنین نوجوانانی که یک بزرگ‌سال را دنبال کنند برای آنها یک پیغام Saftey Notices ارسال خواهد شد.

اگر فرد بزرگ‌سالی رفتارهای مشکوکی نسبت به یک نوجوان زیر 18 سال داشته باشد اخطارهای ایمنی مثل گزینه پایان مکالمه، بلاک کردن، ریپورت یا محدود کردن بزرگ‌سال در DM به نوجوان ارسال شده و او را مطلع می‌کند.

ابزار محافظت از نوجوانان در اینستاگرام آنها را ترغیب به خصوصی کردن اکانت خود می‌کند که فقط به افراد مورد تائید خودشان اجازه دیدن عکس و فیلم‌های خود را می‌دهند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location