سبد خرید خالی‌ست.
Twitter

یک پسر نوجوان در ایالت فلوریدای آمریکا به دلیل هک کردن اکانت توییتر اپل و عده بسیاری از افراد سرشناس، دستگیر و به سه سال حبس محکوم‌شده است.

بنابر گزارشی از روزنامه آمریکایی Tampa Bay Times، نوجوانی از ایالت فلوریدای آمریکا با لقب مغز متفکر به هک کردن توییتر اپل متهم شده و به سه سال زندان محکوم‌شده است.

این نوجوان با نام گراهام ایوان کلارک،‌ همانند سایر افرادی که درخواست کننده بیت کوین هستند شروع به فعالیت کرده و توانسته با هک کردن اکانت توییتری اپل 130 نفر از افراد و شرکت‌ها را به خطر انداخته و بیش از 100 هزار دلار کلاه‌برداری کند.

جالب توجه است که او به هک کردن اکانت رسمی توییتر اپل و افراد سرشناسی چون ایلان ماسک مدیر عامل تسلا، باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا، ‌بیل گیتس مدیر عامل سابق مایکروسافت، جف بزوس مدیر عامل آمازون و رئیس جمهور فعلی آمریکا جو بایدن متهم شده است.

این نوجوان در هفته جاری بعد از اعتراف به جرم خود، به سه سال حبس و سه سال آزادی مشروط متهم شده است. کلارک در 17 سالگی این جرم را انجام داده و به عنوان یک مجرم جوان محکوم‌شده و می‌تواند بخشی از وقت خود را در اردوگاه بازپروری بگذراند.

در مدت حبس او حق استفاده از کامپیوتر بدون نظارت و مجوز قانونی را ندارد. توییتر طبق یک بررسی داخلی دریافت که این هکر، کارمندان توییتر را مورد حمله فیشینگی از طریق تلفن هوشمند قرار داده؛ به طوری که آن‌ها فکر می‌کنند با کارمندان دیگری در توییتر در حال صحبت هستند و از این طریق به ابزارهای داخلی توییتر دست می‌یابند.

افراد دیگری که به این طریق هک و دزدی کرده‌اند دستگیر و به زندان محکوم‌شده‌اند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location