سبد خرید خالی‌ست.
iphone-russia

شرکت اپل قرار است از این پس برای عرضه اپلیکیشن‌های از پیش نصب شده با دولت روسیه همکاری کند.

بر اساس گزارش Vedomosti شرکت اپل از این پس قرار است تمامی دستورهای صادر شده از وزارت ارتباطات و امور دیجیتال کشور روسیه را درزمینهٔ عرضه اپلیکیشن‌های از پیش نصب شده لحاظ کند.

بر این اساس اگر دولت روسیه درخواست ارائه یک اپلیکیشن را به صورت اجباری روی آیفون‌های عرضه شده در کشور روسیه را داشته باشد، می‌تواند این موضوع را با اپل مطرح می‌کند و اپل موظف به انجام این درخواست است.

اپل تا پیش از این تمایلی برای همکاری با دولت روسیه در این زمینه نداشت. با این حال دولت روسیه دستور داده بود تا یک اپلیکیشن دولتی باید حتماً روی تمامی آیفون‌های عرضه شده در این کشور نصب شوند. با این حال اپل از این بیم داشت که این اپلیکیشن فعالیت‌هایی نظیر جاسوسی و جمع آوری اطلاعات کاربران را داشته باشد و همین موضوع نیز باعث شده بود تا عرضه آن با تأخیر انجام شود.

با این حال دولت روسیه تهدید کرده بود که در صورت عدم عرضه این اپلیکیشن به صورت از پیش نصب شده، اقدام به ممنوع کردن فرایند فروش محصولات اپل در خاک این کشور می‌کند که در نهایت با توافق اپل و یکی از وزارت خانه‌های روسیه این موضوع به پایان رسیده است.

از این پس دولت روسیه می‌تواند اپلیکیشن‌های از پیش نصب شده را در صورت درخواست در تمامی محصولات شرکت اپل نظیر آیفون، آیپد، کامپیوترهای مک و حتی اپل تی وی نیز عرضه کند.

دولت روسیه البته طی بیانیه‌ای اعلام کرده که علاقه‌ای به عرضه ضد رقابتی اپلیکیشن‌های کاربردی و حذف سرویس‌های آنلاین محبوب را ندارد، با این حال اعلام کرده که اپلیکیشن‌های عرضه شده شامل خدمات عمومی و همگانی می‌شوند و معادل تجاری برای آن‌ها در نظر گرفته نشده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location