سبد خرید خالی‌ست.
ipad

خبرگزاری‌های انگلستان به‌تازگی گزارشی در مورد قتل همسر 78 ساله به خاطر شارژر آیپد را منتشر کرده‌اند که با سروصدای بسیار زیادی در این کشور همراه شده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری Daily Mail دیوید جکسون 78 ساله به خاطر مشاجره باهمسر 65 ساله خود بر سر شارژر آیپد با ضربات چاقو کشته شده است.

این خبرگزاری گزارش خود را بر اساس ادعای منتشر شده از داماد این خانواده منتشر کرده است. بر اساس این گزارش، داماد دیوید جکسون ادعا کرده که پلنوپه جکسون و همسرش دیوید در خانه 100 میلیارد پوندی خود زندگی می‌کردند که درگیر یک مشاجره لفظی می‌شوند؛ پس از پایان یافتن مشاجره، هر دو به آشپزخانه می‌روند که در آنجا برای بار دیگر بحث بر سر یک شارژر آیپد بالا می‌گیرد و در نهایت پلنوپه، همسرش را با ضربات چاقو می‌کشد.

بر اساسادعای چندی از اقوام، دیوید همسر چهارم پلنوپه بوده که نزدیک به 20 سال با یکدیگر زندگی کرده بودند؛ علاوه بر این، پلنوپه ارتباط عمیقی با فرزندان خود از همسران پیشین داشته است. دیوید یکی از افراد ثروتمند در رشته ورزشی گلف و باشگاه‌های آن در انگلستان بوده است. پزشکی قانونی انگلستان مرگ او بر اثر ضربات چاقو را تائید کرده است.

خواهر مقتول ادعا کرده که این زوج مدت‌ها بود که با آرامی کنار یکدیگر زندگی می‌کردند و هرگز در جمع به یکدیگر بی‌احترامی نکرده بودند. خواهر مقتول همچنین تأکید کرده که پلنوپه یک دیوید یک زوج بسیار ثروتمند بودند که هرگز بر سر دارایی‌ها، املاک و حساب‌های بانکی باهم دعوا نمی‌کردند. با این حال رخ دادن این قتل آن هم صرفاً به خاطر یک شارژر آیپد برای بسیاری از اطرافیان آن‌ها غیر قابل باور بوده است.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location