سبد خرید خالی‌ست.
اپل سومین نسخه آزمایشی OS X 10.10.3 و iOS 8.3 را برای توسعه دهندگان ارائه کرد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل شب گدشته بطور همزمان سومین نسخه آزمایشی iOS 8.3 و OS X 10.10.3 را برای توسعه دهندگان عرضه کرد.

سومین نسخه آزمایشی iOS 8.3 با شماره ساخت 12F5047f تغییرات چندان زیادی نسبت به نسخه آزمایشی قبلی نداشته است و تنها تغییر قابل توجه اضافه شدن گزینه‌ای به نام Conversation List Filtering در Messages است که با فعال کردن آن پیامهای فرستاده شده‌ای که شماره آنها در دستگاه کاربر ذخیره نباشد به لیست جداگانه‌ای خواهد رفت.

 iOS 8.3  ویژگیهایی همچون متنوع تر شدن اموجی‌ها، اضافه شدن پرچمهای جدید اموجی و همچنین بروزرسانی آیکون اموجی‌های آیفون و آیپد و ساعت اپل، همچنین اضاقه شدن ارتباط بدون سیم CarPlay، پشتیبانی از سیستم شناسایی دو مرحله‌ای گوگل و… را به این سیستم عامل اضافه کرده است. همچنین نسخه‌ای آزمایشی از iOS 8.3 نیز برای تست کاربرانی که پیش از این در برنامه تست iOS ثبت نام کرده‌اند نیز عرضه شده است.

اپل همچنین سومین نسخه آزمایشی OS X 10.10.3 را نیز با شماره ساخت 14D98g را بهمراه  OS X Server 4.1 برای توسعه دهندگان عرضه کرد. مهمترین تغییر در این نسخه اضافه شدن API مخصوص پشتیباتی از تکنولوژی Force Touch است که به تسعه دهندگان امکان طراحی نرم افزارهای مختلف مربوط به این تکنولوژی را خواهد داد. اپل در OS X 10.10.3 سرویس جدید Photos را جایگزین iPhoto  کرده بود. از دیگر تغییرات این نسخه می‌توان به اموجی متنوع‌تر و سیستم تائید دو مرحله‌ای گوگل اشاره کرد.

sibname

آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location