سبد خرید خالی‌ست.
FAKE-APple

بررسی های اخیر نشان داده که شرکت اپل مدت ها است که یک تیم ویژه را مسئول تشخیص محصولات و لوازم جانبی تقلبی کرده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، عمده فعالیت این تیم ویژه روی تشخیص شارژرهای تقلبی آیفون متمرکز شده است. شرکت اپل از طریق منابع رسمی خود بیانیه ای را در مورد این تیم ویژه و فعالیت آن به بلومبرگ داده است. بخشی از متن بیانیه شرکت اپل به این شرح است:

حفظ امنیت کاربران اولویت ما است و مدیریت خطرات مربوط به استفاده از محصولات تقلبی نیز جدی است. ما یک تیم اختصاصی از متخصصین را برای کار ثابت و رایزنی با مراجع قانونی، فروشندگان، شبکه های اجتماعی و وب سایت های فروش اینترنتی ایجاد کرده ایم تا اقدام به حذف تمام محصولات تقلبی از سراسر جهان کنند. در سال گذشته نزدیک به یک میلیون از محصولات تقلبی توسط این تیم از بازار آنلاین سراسر جهان جمع آوری شد و حتی تبلیغات آنها از شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک و اینستاگرام نیز برداشته شد.

اپل

بر اساس ادعای شرکت اپل سال گذشته آمار محصولات و لوازم جانبی مختلف این شرکت به اوج خود رسیده بود و همین موضوع نیز باعث افزایش سطح کاری این تیم شده بود. بلومبرگ همچنین اعلام کرده که ادعای اپل در مورد خطرات استفاده از شارژرهای تقلبی را مورد بررسی قرار داده که طی آن مشخص شده که بیشتر آنها از طریق فیسبوک و اینستاگرام به فروش میرسیدند.

کارخانه های چینی تولید محصولات متفرقه عامل اصلی تولید و عرضه محصولات تقلبی شرکت اپل هستند. در این میان، شرکت اپل همواره به طور مداوم در حال ردیابی این محصولات و جمع آوری آنها از بازار است.

تحقیقات یک تیم حرفه ای امنیتی نیز نشان داده که در بازه هشتم فرویه تا هشتم مارس سال جاری نزدیک به 163 نوع محصولات جانبی متفرقه از طریق اینستاگرام فروخته شده است که عمده آنها به ایرپادپروهای فیک 25 دلاری و شارژرهای مگ سیف 5 دلاری مربوط بوده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location