سبد خرید خالی‌ست.
TVos

اپل چهارمین نسخه بتا tvOS 14.5 را برای توسعه دهندگان و کاربران عمومی به منظور آزمایش و با ارائه نرم افزار بتا جدید منتشر کرده که دو هفته بعد از انتشار سومین نسخه بتا tvOS 14.5 آماده ارائه و نصب شده است.

نسخه بتا tvOS 14.5 برای توسعه دهندگان در اپل تی وی و از طریق پروفایل مبتنی بر Xcode دانلود می‌شود. همچنین این نسخه برای نسل چهارم و پنجم اپل تی وی طراحی شده است.

این نسخه بتا از دسته دوال سنس PS5 و کنترلر ایکس باکس سری ایکس پشتیبانی کرده که از اپ استور تی وی او اس و اپل آرکید قابل دسترسی است. حتی iOS 14.5 و iPadOS 14.5 از این دسته‌ها پشتیبانی می‌کنند.

هنوز معلوم نشده که نسخه بتا عمومی tvOS 14.5 چه ویژگی‌های دیگری دارد زیرا آپدیت‌های تی وی او اس اغلب در مقیاس کوچکی ارائه می‌شوند. با انتشار tvOS، اپل قوانین جدید شفافیت ردیابی اپلیکیشن خود را اجرا می‌کند به طوری که توسعه دهندگان برای ردیابی فعالیت‌های کاربران در اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌ها برای دستیابی به اهداف سفارشی سازی تبلیغات، باید از کاربر اجازه دسترسی به شناسه تبلیغات تصادفی دریافت کنند.

وقتی اپلیکیشنی قصد دارد به شناسه تبلیغاتی کاربر در تی وی او اس دست یابد، کاربر گزینه‌های Allow Tracking یا

Ask App Not to Track را مشاهده خواهد کرد.

انتخاب گزینه Ask App Not to Track مانع دسترسی توسعه دهنده به IDFA کاربر می‌شود، همچنین توسعه دهنده باید به اولویت ردیابی کاربر احترام گذاشته و از روش‌های ردیابی میان برنامه‌ای تهاجمی اجتناب کند.

آپدیت اصلی tvOS 14 در ماه سپتامبر منتشر شده که پشتیبانی قابل ملاحظه‌ای از قابلیت تصویر در تصویر، یکپارچه سازی HomeKit جدید با دوربین HomeKit Secure Video، پشتیبانی از پروفایل‌های اپل آرکید چندگانه و موارد بیشتر را با جزئیات موجود در تی وی او اس 14 ارائه کرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location