سبد خرید خالی‌ست.
watchos

اپل اخیرا آپدیت چهارمین بتا واچ او اس 7.4 را به منظور آزمایش برای توسعه دهندگان منتشر کرده است.

این نسخه بیش از یک ماه بعد از ارائه واچ او اس 7.3 منتشر شده که با قابلیت «Time to Walk»، توسعه ECG و فیس واچ Uinty قابل دسترسی است.

توسعه دهندگان برای نصب واچ او اس 7.4 باید پروفایل پیکربندی مناسبی را از Apple Developer Center دانلود کنند. پس از درخواست دانلود، بتا واچ او اس 7.4 را از طریق اپلیکیشن اختصاصی اپل واچ در آیفون و رفتن به General > Software Updat قابل دانلود است.

برای دریافت آپدیت نرم افزار جدید، اپل واچ به 50 درصد شارژ باتری نیازی دارد و به همین منظور آن را باید نزدیک آیفون قرار داد.

در آی او اس 14.5 و واچ او اس 7.4 ویژگی جدید باز کردن قفل با اپل واچ ارائه شده است. اگر کاربر ماسک زده باشد با استفاده از این قابلیت می‌تواند از طریق فیس آیدی آیفون از یک احراز هویت ثانویه استفاده کرده و برای باز کردن قفل نیاز به وارد کردن رمز عبور کاهش می‌یابد.

هنگام پوشیدن ماسک، فیس آیدی پاسخگو نبوده اما ویژگی جدید اپل واچ در عین سادگی روش بسیار ایمنی را برای دسترسی به آیفون بدون دردسر رمز عبور فراهم می‌کند.

از اپل واچ نمی‌توان برای تایید احراز هویت Apple Pay یا خریدهای اپ استور یا برای باز کردن قفل اپلیکیشن‌ها با اسکن فیس آیدی استفاده کرد. در این مواقع باید ماسک برداشته یا از رمز عبور استفاده شود.

وقتی اپل واچ قفل آیفون را باز می‌کند کاربر در مچ خود احساس لرزش یا هپتیک کرده و هشداری در ساعت خود دریافت می‌کند مشابه وقتی که از ساعت برای باز کردن مک استفاده می ‍شود.

به گفته اپل نسخه اصلی watchOS 7.4 اوایل بهار منتشر خواهد شد. بهار از 20 مارس آغاز شده، بنابراین احتمالا آزمایش بتا چند هفته ادامه دارد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location