سبد خرید خالی‌ست.
Huawei

شرکت چینی هواوی به تازگی اقدام به ایجاد یک پرونده قانونی علیه اپل و سامسونگ برای نقض پتنت‌های 5G کرده است.

گزارش اخیر خبرگزاری بلومبرگ حاکی از آن است که هواوی در تلاش است تا شرکت‌های بزرگ فناوری که از محصولات مبتنی بر 5G رونمایی کرده‌اند را به نقض پتنت‌های مربوط به 5G متهم کند.

بر اساس تحلیل‌های انجام شده توسط بلومبرگ، ادعای مطرح شده توسط شرکت هواوی شباهت زیادی به دعوای قانونی اپل و کوالکام دارد. تا پیش از این و مشخصاً سال 2017 کوالکام و اپل درگیر یک اختلاف حقوقی شده بودند که در نتیجه آن شرکت اپل برای مدت سه سال همکاری خود را با این کمپانی قطع کرده بود. در آن زمان کوالکام ادعا کرده بود که اپل در تولید آیفون 8 و X از پتنت‌های ویژه این شرکت برای تولید تراشه‌های مودم استفاده کرده بود و اطلاعات محرمانه کوالکام از طرف شرکت اپل به مدیاتک به عنوان تولید کننده اصلی تراشه‌های مودم قرار گرفته بود.

اما حالا این اختلاف نظر به شکلی مشابه با هواوی رخ داده است. هواوی اعلام کرده که اپل و سامسونگ اقدام به استفاده از پتنت‌های این شرکت به شکلی غیرقانونی کرده‌اند که این موضوع باعث ایجاد کاهش درآمد زایی این کمپانی شده است.

گفتنی است که نتیجه این پرونده قانونی هنوز معلوم نیست و باید دادگاه مربوط به این شکایت برگزار شود.

اپل از سال 2020 اقدام به تولید اولین مدل از تلفن‌های هوشمند خود با نسل پنجم سیستم‌های همراه کرده است و قرار است روند تولید این محصولات را در آینده نیز ادامه دهد. آیفون 12 حالا به عنوان اولین تلفن هوشمند مبتنی بر 5G شرکت اپل تحت شکایت یکی از شرکت‌های بزرگ فناوری قرار گرفته است و این روند در آینده نزدیک ممکن است این روند با تأثیر قابل توجهی در روند عرضه محصولات اپل داشته باشد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location