سبد خرید خالی‌ست.
Apple-foxconn

فاکس کان به عنوان کارخانه اصلی اسمبل و تولید آیفون ممکن است در سال‌های آینده وظیفه تولید انبوه ماشین اپل را بر عهده بگیرد.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، فاکس کان ممکن است شعبه‌هایی از خود را در آمریکا و مکزیک در سال 2023 افتتاح کند و از آن طریق بتواند وظیفه تأمین و تولید انبوه ماشین اپل را برای آمریکای شمالی بر عهده بگیرد.

مدیر عامل اجرایی فاکس کان در جریان یک مصاحبه از احتمال تصمیم برای آغاز یک همکاری جدید با شرکت اپل پرده برداشته است. این مدیر اعلام کرده که احتمالاً شعبه ویسکانسین فاکس کان و یک شعبه دیگر در مکزیک فرایند تولید انبوه ماشین‌های هوشمند و محصولات دیگر شرکت اپل را بر عهده بگیرند.

پیدا کردن تأمین کننده به یکی از چالش‌های اصلی برای شرکت اپل درزمینهٔ تولید ماشین هوشمند تبدیل شده است. این شرکت تا به امروز اقدامات زیادی برای رایزنی با کارخانه‌های خودروسازی نظیر هیوندای و کیاموتورز داشته است با این حال هیچ یک از آن‌ها به مرحله نهایی نرسیده‌اند و مذاکرات بی‌نتیجه باقی مانده‌اند.

در این میان، گزارش‌های اخیر می‌تواند نشان از اعتماد بی‌سابقه شرکت اپل به کارخانه فاکس کان داشته باشد که در نتیجه آن باعث می‌شود تا این کمپانی برای بار دیگر تولید انبوه یکی از حساس‌ترین محصولات خود را به آن واگذار کند.

گفتنی است که شایعات اخیر هنوز از طریق منابع رسمی شرکت اپل تائید نشده است و همین موضوع می‌تواند دلیلی برای افزایش احتمال عدم همکاری فاکس کان با اپل در این زمینه در نظر گرفته شود.

فاکس کان چندین سال است که به عنوان مورد اعتمادترین شرکت تولید کننده انبوه قطعات الکترونیکی از طرف مدیران اپل شناخته شده است که ممکن است همکاری برای بار دیگر نیز بتواند اعتماد اپل را برای تولید ماشین هوشمند جذب کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location