سبد خرید خالی‌ست.
App-Store

شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که توسعه اپ استور باعث ایجاد 330 هزار شغل در میان کشورهای اروپایی شامل انگلستان، آلمان و فرانسه شده است.

اپل تأکید کرده نسبت به سال گذشته تا 10 درصد شغل بیشتری را در کشور انگلستان ایجاد کرده است و به اقتصاد این کشور کمک ویژه‌ای در دوره شیوع ویروس کرونا کرده است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از شرکت اپل، سال 2020 یکی از نقاط عطف ایجاد شغل توسط اپ استور بوده است و اقتصاد اپلیکیشن‌های آی او اس تأثیر قابل توجهی در روند کاری و درآمد زایی بسیاری از افراد در دوره کرونا تأثیرگذار بوده است.

اپل اعلام کرده که درآمد توسعه دهندگان و افراد مختلف از اپ استور در سال 2020 به بیش از 3.6 میلیارد پوند رسیده است و نسبت به سال گذشته 22 درصد رشد در این زمینه وجود داشته است.

این شرکت همچنین تأکید کرده که بیش از 1.7 میلیون نفر در سراسر کشورهای اروپایی مشغول به درآمدزایی از طریق اپ استور هستند که این میزان از سال 2019 نزدیک به 7 درصد افزایش داشته است.

با این حال اپل تأکید دارد که عمده درآمد زایی توسعه دهندگان مربوط در اروپا مربوط به کشور انگلستان بوده است و پس از آن آلمان و فرانسه نیز مقام‌های بعدی را دریافت کرده‌اند.

میزان درآمد زایی شرکت اپل از اپ استور و در عین حال درآمدزایی توسعه دهندگان از اواخر سال 2019 میلادی و در پس همه گیری ویروس کرونا افزایشی چشم گیر داشته است و همین موضوع باعث شده تا اپ استور به یکی از تاثیرگذارترین پلتفرم‌ها در سراسر جهان تبدیل شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location