سبد خرید خالی‌ست.
OSCAR

دو عنوان از محصولات عرضه شده در سرویس اپل تی وی پلاس به عنوان نامزد دریافت جایزه اسکار معرفی شده‌اند و ممکن است از آن‌ها تجلیل شود.

شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که فیلم گری هاوند با بازی تام هنکس و انیمیشن Wolfwalkers هر دو نامزد دریافت جایزه اسکار شده‌اند. گری هاوند نامزد دریافت جایزه بهترین صدا، و ولف‌واکرز نیز به عنوان نامزد جایزه بهترین فیلم انیمیشنی معرفی شده‌اند.

هر دو این محصولات به عنوان عناوین اختصاصی سرویس اپل تی وی پلاس به حساب میایند که با سرمایه گذاری اختصاصی شرکت اپل آماده پخش از سرویس اپل تی وی پلاس شده‌اند.

اپل تی وی پلاس اولین سرویس استریم محتوای ویدیویی است که محصولات انحصاری آن در دسته بندی‌های جزئی نامزد دریافت جایزه اسکار می‌شوند. با این حال شرکت اپل درزمینهٔ تولید محصولات تلویزیونی موفقیت بیشتری کسب کرده بود و توانسته بود جوایز متعددی را از مراسم‌های گلدن گلوب و انجمن منتقدین را از آن خود کند.

گفتنی است که نو و سومین مراسم اهدای جوایز اسکار قرار است در روز بیست و پنجم آوریل 2021 ساعت 8 شب به وقت شرق آمریکا برگزار شود و در آن بهترین آثار سینمایی عرضه شده در بازه زمانی اول ژانویه 2020 تا 28 فوریه 2021 را مورد تحلیل قرار گیرند.

گفتنی است که شرکت اپل از همین حالا نیز نامزدی تولیدات انحصاری خود را به صورت رسمی از طریق خبرگزاری‌های مختلف و بخش خبری وب سایت خود تائید کرده است.

شرکت اپل از سال 2018 با معرفی سرویس اپل تی وی پلاس تلاش کرد تا وارد عرضه سرویس‌های مبتنی بر استریم شود و همین مسئله باعث شد تا تولیدات این شرکت موفقیتی قابل توجه را در حوزه‌های مختلف به دست آورند و امروزه نیز مورد تجلیل جشنواره‌های مختلف باشند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location