سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-12-RED

برخی از کاربران آیفون‌های جدید به‌تازگی اعلام کرده که رنگ بدنه آلومینیومی آیفون 12 و 11 پس از مدتی استفاده پاک شده است و این موضوع باعث تغییر ظاهر بدنه تلفن هوشمند آن‌ها شده است.

وب سایت Svetapple.sk به‌تازگی طی بازنشر تصاویری از کاربران آیفون این موضوع را تائید کرده و به این مشکل پرداخته است.

یکی از کاربرانی که گزارش خرابی مشابهی را داده از آیفون 12 مدل قرمز رنگ استفاده می‌کرده که با انتشار تصاویری نشان داده که بخش کناری دکمه پاور تلفن هوشمندش کمرنگ شده و به نارنجی متمایل شده است. وب سایت انتشار دهنده این اطلاعات اعلام کرده که این مشکل ممکن است به خاطر استفاده طولانی مدت از قاب‌های شفاف باشد. البته این وب سایت اطلاعاتی در مورد اورجینال بودن یا فیک بودن قاب مورد استفاده توسط این کاربر نداده است.

این مشکل در گزارش‌هایی جداگانه توسط کاربران آیفون 11 و آیفون اس ای 2 نیز تائید شده است. همچنین گزارش‌های مختلف نشان می‌دهند که لزوماً این مشکل به یک رنگ خاص مربوط نمی‌شود اما این موضوع در رنگ قرمز شایع‌تر است.

گفتنی است که تعدادی از کاربران آیفون XR نیز با این مشکل مواجه شده‌اند و تصاویر مربوط به خرابی دستگاه‌های خود را به وب سایت‌های مختلف ارائه داده‌اند. با این حال این گزارش‌ها هنوز هیچ واکنشی را از طرف اپل در پی نداشته است و ریشه این موضوع هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

شرکت اپل از زمان آیفون 7 با رنگ جت بلک هیچ گزارشی در مورد شایع بودن ریختن و یا پاک شدن رنگ تلفن‌های هوشمند خود را به‌صورت رسمی تائید نکرده است. با این حال به نظر می‌رسد که این شرکت باید به گزارش‌های اخیر کاربران واکنش نشان دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location