سبد خرید خالی‌ست.
DuckDuckGo---Google

مرورگر داک داک گو که با ویژگی عدم ردیابی کاربران و احترام به حریم خصوصی آن‌ها معروف است، گوگل را به جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران متهم کرده است.

طبق قوانین اپ استور اپل، طی چند ماه گذشته گوگل اپلیکیشن برچسب حریم خصوصی را به اپلیکیشن‌های iOS اضافه کرده در حالی که برای به اشتراک‌گذاری اطلاعات چند ماهی طول کشیده و این تأخیر به معنای پنهان‌کاری این شرکت برداشت می‌شود، بر همین اساس مرورگر داک داک گو در توییتی اشاره کرده که گوگل در حال جمع‌آوری اطلاعات و جاسوسی از کاربران است.

اخیراً گوگل اپلیکیشن برچسب‌های حریم خصوصی را به جستجوگر گوگل اضافه کرده و میزان اطلاعات جمع‌آوری شده را بیان می‌کند.

گوگل اطلاعاتی مثل لوکیشن، تاریخچه جستجو و مرورگر را به‌منظور اهداف تبلیغاتی شخص ثالث جمع‌آوری می‌کند.

باوجود اینکه قانون اپل از ماه دسامبر اجرایی شده ولی بسیاری از اپلیکیشن‌های اصلی گوگل برچسب‌های حریم خصوصی را تا اواخر ماه فوریه دریافت نکرده‌اند. اکنون بیشتر اپلیکیشن‌ها برچسب‌ها و آپدیت‌های حریم خصوصی را دریافت کرده‌اند.

داک داک گو دومین مرورگر پردانلود در تلفن‌های همراه در آمریکا و بعد از کروم بوده است، همچنین اطلاعات مرتبط با کاربر را جمع‌آوری نکرده و دسترسی به حریم خصوصی آنلاین را ساده می‌کند.

داک داک گو یک مرورگر و گزینه جستجو با ویژگی تمرکز بر حریم خصوصی بوده که در دستگاه‌های iOS قابل دسترسی است، همچنین به عنوان موتور جستجوگر پیش فرض تنظیم می‌شود.

همان طور که در توییت خود اشاره کرده اطلاعات مربوط به کاربر را جمع‌آوری نکرده، به اشتراک نمی‌گذارد و تاریخچه جستجوهای کاربران را ذخیره نمی‌کند.

داک داک گو اگرچه به سیاست کسب درآمد از تبلیغات باور دارد اما از تاریخچه جستجو و فعالیت‌های آنلاین کاربران برای ارائه تبلیغات به آن‌ها استفاده نمی‌کند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location