سبد خرید خالی‌ست.
iPad

اپل احتمالاً کنفرانس بهاری خود را امسال در سوم فروردین ماه برگزار کند و تصمیم به رونمایی از چند محصول جدید در جریان آن دارد. حال شایعات منتشر شده نشان می‌دهد که این کمپانی در تلاش برای معرفی محصولاتی جدید از شاخه آیپدها در جریان کنفرانس فروردین خود است.

شایعات نشان می‌دهند که اپل چهار دستگاه یا محصول جدید خود را در کنفرانس 23 فروردین ارائه خواهد کرد. بر اساس تاریخچه کنفرانس‌های اپل در چند سال گذشته، گفته شده که احتمالاً در تاریخ 16 مارس این کنفرانس برگزار می‌شود.

اما افشاگرها می‌گویند که اولین رویداد اپل در سال 2021 در 23 مارس برگزار خواهد شد. یک افشا کننده چینی گفته کنفرانس فروردین اپل در 23 مارس برگزار می‌شود که این ادعا توسط جان پروزر نیز تائید شده است.

البته حدس و گمان‌هایی درباره محصولات ارائه شده در این کنفرانس وجود دارد. سال گذشته اپل در ماه مارس فقط مدل‌های جدید آیپد پرو را معرفی کرد.

اما شایعات منتشر شده حاکی از این است که اپل چهار محصول خود را در این کنفرانس معرفی خواهد کرد. در صورتی که این خبر درست باشد، اتفاق خوبی برای جامعه فن آوری و طرفداران اپل در همه جهان خواهد بود.

تاریخ کنفرانس فروردین هنوز توسط اپل تائید نشده و دعوت ‌نامه‌های رسمی هنوز به دست افراد نرسیده است. ضمناً بنابر روال سال گذشته به دلیل همه گیری جهانی، رویداد آینده هم به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

بر اساس گزارش‌ها شرکت اپل تصمیم دارد تا در کنار آیپد پرو، از نسل جدید آیپد مینی، کامپیوترهای مک مینی 2021 و یک نسخه جدید از سری کامپیوترهای مک مبتنی بر اپل سیلیکون نیز در جریان این رویداد رونمایی کند.

گفتنی است که با توجه به عدم تائید شرکت اپل، هنوز نمی‌توان در مورد این شایعات اطلاعاتی دقیق را ارائه داد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location