سبد خرید خالی‌ست.
Airpods-pro-Jump

شرکت اپل به تازگی یک ویدیوی تبلیغاتی جدید را برای ایرپاد پرو منتشر کرده که مورد توجه بسیاری از کاربران و وب سایت‌های خبری قرار گرفته است.

این ویدیو با عنوان Jump منتشر شده است که در آن استفاده کننده از ایرپاد پرو در حال پرش و رقصیدن به نمایش گذاشته می‌شود.

در این ویدیوی تبلیغاتی موزیکال روی قابلیت حذف نویز و شفافیت در کنار کیفیت پخش موسیقی ایرپاد پرو تمرکز خاصی شده است. این ویدیو به شکلی موزیکال همراه با رقص و حرکات پارکور یک کاربر ایرپاد پرو نشان داده می‌شود که از گوش کردن به موسیقی همراه با ایرپاد پرو به شکلی خاص و منحصر به فرد لذت می‌برد.

حرکات پارکور در کنار جلوه‌های بصری و موسیقی باعث می‌شود تا مخاطب علاوه بر لذت بردن از تماشای آن، قابلیت‌های جذاب ایرپاد پرو را نیز مشاهده کند و از آن‌ها لذت ببرد.

ایرپاد پرو در سال 2019 از طرف شرکت اپل رونمایی شد که امکان پخش موسیقی در دو حالت حذف نویز اکتیو و شفافیت را دارد و کاربر می‌تواند با یک اشاره کوچک صدای محیط اطراف را گوش کند و در عین حال از قابلیت حذف نویز اکتیو را غیرفعال کند و از آن طریق به موسیقی به شکلی باکیفیت‌تر گوش کند.

خلاقیت اپل در تعبیه قابلیت حذف نویز اکتیو در ایرپادهای تمام بی‌سیم باعث شده تا بسیاری از کاربران تمایل به خرید این محصول جانبی در کنار ایرپادها پیدا کنند.

این در حالی است که قابلیت یاد شده در حال حاضر در بسیاری از محصولات رقیب شرکت اپل آماده ارائه نشده است و همین موضوع یک برگ برنده برای ایرپاد پرو به حساب میاید که می‌تواند توجه بسیاری از مخاطبین را به خود جلب کند.

شرکت اپل تا به امروز در عرضه ایرپاد پرو موفقیت زیادی به دست آورده و قرار است در سال 2021 میلادی نیز اقدام به عرضه نسل سوم ایرپادهای معمولی خود کند که باعث افزایش آپشن‌های کاربران برای خرید محصولات مختلف شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location