سبد خرید خالی‌ست.
Headset

مینگ چی کو در گزارش جدید خود اعلام کرده که هدست واقعیت افزوده اپل دارای 15 دوربین متفاوت خواهد بود که از طریق آن می‌تواند اشیای اطراف را تشخیص دهد.

در این گزارش همچنین ادعاهای پیشین در مورد تاریخ انتشار هدست واقعیت افزوده اپل تأکید شده است که بر اساس قرار است این محصول در نیمه 2022 میلادی آماده عرضه به بازار شود.

مینگ چی کو البته در زمان توضیح در مورد این هدست هوشمند هرگز به پشتیبانی از فناوری واقعیت افزوده تأکید نکرده است، با این حال پیش بینی دیگر تحلیلگران بر این اساس است که این هدست هوشمند شرکت اپل احتمالاً امکان پشتیبانی از فناوری واقعیت افزوده و نمایش محتوای مبتنی بر آن را خواهد داشت.

مینگ چی کو اعلام کرده دست کم هشت ماژول برای اتصال دوربین در هدست هوشمند اپل وجود دارد که احتمالاً به هفت مورد از آن‌ها دو دوربین متصل شده است. در مجموع، هدست هوشمند یاد شده قرار است از 15 دوربین پشتیبانی کند.

این تحلیلگر همچنین اعلام کرده که هدست هوشمند اپل یک دستگاه پرتابل نخواهد بود و اپل این محصول را به‌عنوان یک دستگاه متصل و وابسته به اتصال سیمی آماده عرضه می‌کند. این هدست همچنین وزن نسبتاً بالایی دارد که این موضوع باعث می‌شود تا قابلیت حمل آن نسبتاً زیاد باشد.

شایعات پیشین منتشر شده حاکی از آن است که هدست واقعیت افزوده شرکت اپل قرار است وزنی بین 200 تا 300 گرمی داشته باشد که این موضوع نیز تائید کننده عدم طراحی این دستگاه به صورت پرتابل به حساب میاید.

این تحلیلگر همچنین اعلام کرده که قیمت این محصول قرار است نزدیک به 1000 دلار باشد. این در حالی است که تحلیلگران دیگر بر این باور هستند که هدست اپل با برچسب 3000 دلاری آماده عرضه به بازار خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location