سبد خرید خالی‌ست.
Homepod

بنابر گزارش وب سایت TechCrunch اپل برای تمرکز بیشتر بر تولید هوم پاد مینی، تولید هوم پاد کامل نسل اول را متوقف کرد.

هوم پاد نسل اول چهار سال پیش معرفی و عرضه شد؛ ولی به دلیل قیمت بالا هرگز فروش خوبی نداشت. اپل امیدوار بود که هوم پاد نسل اول به دلیل ارائه صدای با کیفیت از محصولات رقیب جلو بزند ولی با وجود گزینه‌های مقرون به صرفه در بازار، فروش آن کمرنگ شد. اپل این هوم پاد 350 دلاری را با قیمت 299 دلار به فروش رساند، در حالی که هوم پاد مینی با قیمت 99 دلار موجود بوده و به فروش می‌رسد.

هوم پاد مینی همه ویژگی‌های هوم پاد نسل اول را در یک قالب کوچک‌تر و ارزان ارائه می‌دهد. بررسی‌های هوم پاد مینی نشان داده که صدای دستگاه نسبت به اندازه آن از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همین ویژگی آن را تحسین برانگیز کرده است.

هوم پاد مینی علیرغم داشتن صدای با کیفیت، شامل ویژگی‌هایی مثل تلفیق با سیری، پشتیبانی از اپل موزیک و کنترل هوم کیت است.

اپل در بیانیه‌ای اشاره کرده که هوم پاد اکنون در فروشگاه‌های آنلاین اپل و فروشگاه‌های خرده فروشی موجود و در دسترس بوده ولی تولید آن متوقف شده است. همچنین Apple Care آپدیت‌های نرم افزاری، خدمات و پشتیبانی را به مشتریان هوم پاد ارائه می‌دهد.

روز پنجشنبه وب‌سایت‌های بسیاری متوجه کمبود هوم پاد نسل اول خاکستری فضایی در آمریکا شدند که مشخص شد موجودی این محصول رو به کاهش بوده زیرا اپل دیگر قصد تولید آن را ندارد.

به نظر می‌رسد هوم پاد خاکستری فضایی فقط در خرده فروشی‌های شخص ثالث موجود است؛ در حالی که هوم پاد سفید رنک همچنان برای خرید در دسترس است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location