سبد خرید خالی‌ست.
Smart-ring

شرکت اپل به تازگی یک پتنت را به ثبت رسانده که طی آن نشان از تلاش این شرکت برای توسعه حلقه هوشمند دارد. حلقه هوشمند اپل قرار است برای کنترل محتوای واقعیت افزوده و واقعیت مجازی تولید می‌شود.

وب سایت Patently Apple به تازگی گزارشی را در مورد تلاش اپل برای تولید حلقه‌های هوشمند منتشر کرده است که نشان می‌دهد که محصول بعدی اپل، یک حلقه مبتنی بر سنسورهای مختلف بوده که امکان کنترل محتوای مختلف را به کاربران می‌دهد. در این گزارش آمده که شرکت اپل از سنسورهای ترکیبی تداخل سنجی (SMI) استفاده کرده که امکان استفاده به صورت تکی، جفت یا همراه با اپل پنسل را برای کاربران فراهم میاورد.

این سنسورها می‌تواند برای اندازی گیری اپتیکال حرکات و اندازه گیری فاصله ایجاد شده با اشیا مورد استفاده قرار گیرد. سنسورهای تعبیه شده در حلقه هوشمند اپل می‌تواند برای مدیریت محتوای ارائه شده در اپلیکیشن‌های واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی مورد استفاده قرار گیرد و از آن طریق کاربران امکان اجرای بازی‌ها و موارد دیگر را در اختیار داشته باشند.

یکی از تصاویر منتشر شده از این پتنت نشان می‌دهد که حلقه هوشمند اپل به صورت جفت می‌توانند در انگشت شست و اشاره قرار گیرد و از آن طریق امکان انجام برخی از کارها نظیر پینچ و سوایپ را همانند آنچه در نمایشگرهای لمسی نیز مورد استفاده قرار گرفته ارائه دهند.

گفتنی است که پتنت مربوط به حلقه‌های هوشمند هرچند که از طرف شرکت اپل به ثبت رسیده، اما ممکن است فعلاً در تولید هدست‌های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی اپل مورد استفاده قرار نگیرد. شرکت اپل به طور مداوم پتنت‌های مختلف را به ثبت می‌رساند، اما این موضوع لزوماً به معنای آن نیست که اپل به طور حتم از آن‌ها در طراحی محصولات خود استفاده می‌کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location