سبد خرید خالی‌ست.
Frimeware-Airpods-max

اپل اخیراً فریمور 3C39 ایرپاد مکس را منتشر کرده است. این دومین آپدیت هدفون‌های رده بالای رو گوشی شرکت اپل است که در ماه دسامبر عرضه شده است. این آپدیت جایگزین فریمور 3C16 شده که اولین آپدیت بعد از عرضه ایرپاد مکس بوده است.

اپل جزئیات مربوط به جدیدترین آپدیت فریمور ایرپاد مکس را ارائه نداده و به همین دلیل موارد رفع اشکال یا بهبود و بهینه سازی این آپدیت جدید مشخص نیست. گزارش‌هایی از مشکل عمر باتری ایرپاد مکس منتشر شده که احتمالاً با به‌روز رسانی این فریمور، مشکل برطرف خواهد شد.

برای ارتقا فریمور در ایرپادها، ایرپاد پرو یا ایرپاد مکس هیچ استانداردی وجود ندارد؛ اما اتصال ایرپاد مکس به یک آیفون یا آیپدی متصل به منبع برق، آن را مجبور به آپدیت می‌کند.

با دنبال کردن مراحل زیر می‌توان فریمور موجود در ایرپاد مکس را بررسی کرد.

  • اتصال ایرپاد مکس به دستگاه iOS
  • باز کردن اپلیکیشن Setting
  • ضربه زدن روی گزینه General
  • روی About ضربه بزنید
  • روی Airpods ضربه بزنید
  • حالا به شماره کنار Frameware Version نگاه کنید

آپدیت‌های قدیمی فریمور برای ایرپاد و ایرپاد پرو شامل بهبود عملکرد، رفع اشکال و برخی ترفندها است. قابلیت‌هایی که در این آپدیت ارائه شده شامل خلق صدای سه بعدی و سوئیچ کردن خودکار بین دستگاه‌های مختلف یک کاربر می‌شود که با دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل iOS 14 و iPadOS 14 سازگار هستند.

این ویژگی در میان دستگاه‌های متصل به یک اپل آیدی مشترک قابل استفاده است. همچنین قابلیت صدای سه بعدی با محتوای اپل تی وی پلاس سازگار است.

ایرپاد مکس بعد از دو ماه استفاده با افت شدید طول عمر باتری مواجه می‌شود که احتمالاً در آپدیت جدید این مشکل بر طرف شده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location