سبد خرید خالی‌ست.
Serial-Number-Apple

شرکت اپل از این پس تصمیم دارد تا روند تعیین شماره سریال‌های خود را به‌صورت رندوم و تصادفی انجام دهد تا از آن طریق فرمت شماره سریال‌ها تغییر کند.

تا پیش از این شرکت اپل از یک فرمت خاص برای تعیین شماره سریال‌های هر یک از دستگاه‌های خود استفاده می‌کرد، اما حالا در ایمیل اخیری که شرکت اپل به نمایندگان رسمی Apple Care Plus فرستاده اعلام کرده که از اوایل سال 2021 میلادی فرمت‌های مربوط به تعیین شماره سریال حذف شده و شماره‌های سریال به‌صورت رندوم طراحی و انتخاب خواهند شد. این شرکت تأکید کرده که سريال نامبرهای جدید به‌صورت رندوم شامل یک مجموعه هشت تا 14 تایی از کاراکترهای مختلف خواهد بود که هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه ساخت و نوع محصول روی آن درج نشده است.

اپل اعلام کرده که روند استفاده از این کدها از اوایل سال 2021 میلادی آغاز می‌شود و IMEI مشمول این تغییرات نخواهد شد. تمامی دستگاه‌های اپل نیز قرار است از این پس مشمول این قانون شوند و تغییرات جدیدی در روند شماره سريال آن‌ها ایجاد شود.

گفتنی است که شرکت اپل تمامی محصولات خود را تا به امروز با یک فرمت مشخص بر اساس نوع، کارخانه ساخت و موارد دیگر طراحی و توسعه می‌داد که حالا این روند به‌طور کامل متوقف شده است.

شرکت اپل در حال حاضر با تعیین شماره سريال بر اساس نوع ساخت و موارد دیگر اطلاعات زیادی را به کاربران و فروشندگان ارائه می‌دهد و حالا تصمیم دارد تا با توقف روند تعیین شماره‌ها با این فرمت این اطلاعات را به‌صورت محرمانه نگه دارد و آن‌ها را با کاربران به اشتراک نگذارد.

این اطلاعات همچنین قرار است برای تمامی دستگاه‌های شرکت اپل اعمال شود و اپل آن را به یک دستگاه مشخص از نوعی خاص محدود نکرده است. پس تمامی دستگاه‌های معرفی شده از اوایل سال 2021 میلادی به بعد مبتنی بر شماره سریال‌های رندوم خواهند بود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location