سبد خرید خالی‌ست.
Macrumors

یک پرونده قانونی علیه اپل صادر شده که مربوط به ارائه دستگاه‌های ریفربیشد به عنوان جایگزین دستگاه‌های جدید به مشتریان است، این دادخواست در ماه اوت در دادگاه موردبررسی قرار می‌گیرد.

اولین بار در سال 2016، یک پرونده قانونی که اپل را به نقض ضمانت‌نامه Magnusson-Moss، ضمانت‌نامه مصرف‌کننده Song-Beverly و سایر قوانین مصرف‌کننده در ایالات متحده برای ارائه دستگاه‌های ریفربیشد متهم کرده، احتمالاً 16 اوت امسال در دادگاه اجرا خواهد شد. این اخطاریه از طرف شرکت حقوقی Hagens Berman Sobol Shapiro LLP صادر شده است.

ضوابط مربوط به تعمیرات دستگاه‌های اپل به این‌گونه است که برای سرویس و تعمیر محصول مشتری، اپل ممکن است از قطعات یا محصولات جدید یا ریفربیشدی استفاده کند که از نظر عملکرد و قابلیت اطمینان مشابه محصول جدید باشد.

مدعیان دادخواست Maldonado v. Apple Inc ادعا می‌کنند که دستگاه‌های ریفربیشد به لحاظ عملکرد و قابلیت اطمینان معادل محصولات جدید نبوده و به همین دلیل به دنبال کسب خسارت مالی از اپل هستند.

این گروه که ساکنان آمریکا هستند در 20 ژوئن 2012 یا بعد از آن مستقیما یا از طریق iPhone Upgrade Program یک AppleCare+ یا AppleCare Protection Plan را برای آیفون یا آیپد خود خریداری کرده‌اند و زمانی که دستگاه خود را برای تعویض فرستاده‌اند، در عوض یک دستگاه ریفربیشد دریافت کرده‌اند.

کاربرانی که در مورد دستگاه خود با چنین توصیفی مواجه شوند در این گروه گرفته، مگر اینکه برای حفظ حق شکایت جداگانه از اپل، از این گروه انصراف داده و خارج شوند.

اپل هر گونه تخلف نسبت داده شده در این پرونده را انکار کرده؛ ولی اگر دادگاه علیه اپل رای صادر کند ملزم به پرداخت خسارت مالی به کاربران متضرر خواهد بود. همچنین در صورت لزوم، پرداخت دقیق این خسارت به تعداد اعضای این گروه بستگی دارد.

قابل ذکر است که پرونده مذکور در دادگاه منطقه‌ای کالیفرنیای شمالی موردبررسی قرار خواهد گرفت و جزئیات بیشتر این پرونده در وب‌سایت Replacement Device Lawsuit قابل دسترسی خواهد بود.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location