سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Park

شایعات جدیدی در مورد تصمیم شرکت اپل برای برگزاری کنفرانس بهاری این کمپانی در تاریخ سوم فروردین 1400 منتشر شده است.

بر این اساس باید منتظر برگزاری کنفرانس بهاری شرکت اپل در روز بیست و سوم مارس 2021 بود که قرار است در آن محصولاتی نظیر آیپد پرو نسل پنجم یا ایرتگ یا موارد دیگر رونمایی و آماده عرضه به کاربران شود.

این ادعای اخیر در مورد برگزاری کنفرانس بهاری اپل توسط جان پروزر منتشر شده است، با این حال برخی از ادعاها و شایعات گذشته نیز تا پیش از این در مورد تصمیم اپل برای برگزاری کنفرانس مجازی بهاری منتشر شده بود، اما در عین حال برخی از تحلیلگران نظیر مارک گورمن با استدلال اینکه بسیاری از محصولات شرکت اپل برای این تاریخ آماده عرضه نیستند، این موضوع را رد کرده بودند.

در صورت حقیقت داشتن این موضوع باید در نظر داشت که کنفرانس اپل در سال 2021 برای اولین بار در تاریخ سوم فروردین 1400 برگزار می‌شود و شرکت اپل اقدامی برای تغییر تاریخ این رویداد نمی‌کند. با این وجود این موضوع از طرف اپل تائید یا رد نشده است و نمی‌توان در مورد آن ادعای دقیقی کرد.

با احتساب این اطلاعات باید منتظر بود و دید که شرکت اپل تا هفته آینده دعوت‌نامه برگزاری این رویداد را منتشر می‌کند یا این رویداد به تاریخی دیگر موکول می‌شود و شرکت اپل برای رونمایی از نسل‌های جدید آیپد و موارد دیگر تاریخی دیگر در آوریل یا مه را انتخاب می‌کند.

شرکت اپل معمولاً در جریان فروردین هر سال یک رویداد را برای معرفی و رونمایی از محصولات جدید خود برگزار می‌کند با این حال رویداد بهاری اپل در سال 2020 میلادی به دلیل شیوع ویروس کرونا نه تنها به صورت مجازی برگزار نشد، بلکه به صورت کاملاً خلاصه به معرفی چند محصول و انتشار یک سری ویدیوی تبلیغاتی در مورد محصولات جدید محدود شده بود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location