سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Glass

شرکت اپل تصمیم دارد تا پس از عرضه هدست هوشمند واقعیت افزوده خود در سال 2022 میلادی به سراغ تولید یک عینک هوشمند در سال 2025 میلادی برود.

مینگ چی کو اعلام کرده که شرکت اپل تلاشی برای تولید یک عینک هوشمند همانند آنچه تا پیش از این توسط شرکت گوگل به عنوان گوگل گلس رونمایی شده ندارد و به جای آن در سال 2022 از یک هدست واقعیت افزوده و واقعیت مجازی رونمایی می‌کند.

این کمپانی در سال 2025 میلادی از یک عینک هوشمند به عنوان محصولی وابسته به تلفن هوشمند آیفون رونمایی می‌کند که امکان تماشای محتوای واقعیت افزوده را به کاربران می‌دهد. این محصول بر گفته مینگ چی کو تنها 100 تا 200 گرم وزن دارد و می‌تواند به صورت روزمره و همانند ایرپاد و اپل واچ توسط کاربر مورد استفاده قرار بگیرد.

گفتنی است که این محصول قرار است به عنوان یکی از پوشیدنی‌های هوشمند شرکت اپل آماده عرضه به بازار شود که سهم فروش پوشیدنی‌های هوشمند این شرکت را افزایش می‌دهد. شرکت اپل برای تولید این عینک هوشمند در سال 2025 و قبل از آن در تولید هدست هوشمند خود تصمیم به همکاری با شرکت سونی درزمینهٔ تأمین قطعات نمایشگر باکیفیت مناسب برای تعبیه در این محصول دارد.

عینک هوشمند اپل را بسیاری از افراد به عنوان آغازگر دوران پسا آیفون در نظر گرفته‌اند اما مینگ چی کو تأکید دارد که شرکت اپل این محصول را به عنوان ابزاری وابسته به آیفون آماده عرضه می‌کند.

حتی در سال 2030 میلادی نیز در عرضه لنزهای هوشمند خود تلاش می‌کند تا کاربری از آیفون را همچنان به عنوان ابزار کاربری نگه دارد و اقدامی برای توقف عرضه این محصول انجام ندهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location