سبد خرید خالی‌ست.
whatsapp

توسعه دهندگان واتساپ دسکتاپ در حال آماده سازی و انجام مراحل نهایی عرضه تماس صوتی و تصویری به عموم کاربران هستند.

واتساپ از طریق منابع رسمی خود این موضوع را تائید کرده است و تصمیم دارد تا در آینده نزدیک این امکان را به کاربران عمومی ارائه دهد تا از طریق آن کاربران بتوانند از طریق کامپیوترهای ویندوزی و مک اقدام به برقراری تماس‌های مختلف کنند.

تا پیش از این واتساپ دسکتاپ فقط به ارسال پیام‌های صوتی و تصویری محدود بود، اما توسعه دهندگان این پیام رسان در توسعه نسخه‌های اخیر این پیام رسان امکانات جدید را آماده ارائه به کاربران خود کرده‌اند که طریق آن کاربران می‌توانند تمامی تماس‌های صوتی و تصویری را با رابط کاربری دسکتاپ مدیریت کنند.

این قابلیت تا پیش از این نیز به صورت آزمایشی برای برخی از کاربران ارائه شده بود، اما حالا قرار است به صورت عمومی برای تمامی کاربران ارائه شود که امکاناتی بیشتر و بهینه‌تری را برای برقراری رویدادهای مختلف به کاربران ارائه می‌دهد.

گفتنی است که واتساپ تأکید کرده که کاربران برای دسترسی به این امکانات باید حتماً اکانت خود را از طریق واتساپ موبایل تائید کرده باشند و پس از آن اقدام به دانلود نصب نسخه‌های جدید پیام رسان واتساپ روی کامپیوترهای شخصی خود کنند تا بتوانند به تماس‌های صوتی و تصویری دسترسی داشته باشند. واتساپ همچنین برای ارائه این قابلیت نیاز به فعال بودن تلفن هوشمند به صورت لحظه‌ای دارد و در صورت قطع بودن تلفن هوشمند واتساپ تصویری کار نخواهد کرد.

واتساپ پس از ارائه این قابلیت احتمالاً می‌تواند با رقبایی نظیر اسکایپ و فیس تایم رقابت کند و امکاناتی کاربردی را به کاربران ارائه دهد. گفتنی است که واتساپ تصمیم دارد تا با این امکانات جدید کاربران بیشتری را به سمت استفاده از خود باقی نگه دارد، این در حالی است که بسیاری از کاربران در سراسر جهان به دلیل محدودیت‌ها و اجبارسازی‌های حریم خصوصی در حال مهاجرت از آن به سمت پیام رسان‌های دیگر هستند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location