سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Pencil

گزارش‌های اخیر منتشر شده حاکی از تلاش شرکت اپل برای تولید اپل پنسل نسل 3 با طراحی متفاوت و بدنه براق است که احتمالاً برای نسل جدید آیپدهای عرضه شده در سال 2021 آماده کارکرد خواهد بود.

اکانت توییتری Mr White به تازگی شایعاتی را از طریق جدید قلم استایلوس اپل پنسل منتشر کرده است که طی آن مشخص شده که شرکت اپل تصمیم دارد تا از یک بدنه شفاف شبیه به آنچه تا پیش از این در ایرپادها دیده شده استفاده کند و طراحی بدنه این محصولات را به شکلی متفاوت‌تر انجام دهد.

گفتنی است که مستر وایت تا پیش از این اطلاعاتی در مورد تولید یک ایرپاد با بدنه مات نیز منتشر کرده بود که معرفی و عرضه شدن آن‌ها در حال حاضر معلوم نیست. با این حال شرکت اپل احتمالاً از طریق جدید برای تولید اپل پنسل نسل 3 استفاده خواهد کرد و یک محصول جدید با ظاهری متفاوت را خواهیم دید.

اپل پنسل نسل 3 احتمالاً برای کارکرد روی آیپد پرو 2021 و آیپد پرو مینی آماده خواهد بود. برخی از شایعات اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال جاری میلادی اقدام به رونمایی از آیپد پرو نسل 5 و آیپد مینی 6 کند که هر یک از آن‌ها دارای قابلیت‌هایی متفاوت خواهند بود که از طریق قلم استایلوس به تعداد آن‌ها اضافه خواهد شد.

گزارش‌های منتشر شده اخیر همچنین حاکی از آن است که آیپد مینی نسل 6 قرار اس با عنوان آیپد پرو مینی یا آیپد مینی پرو آماده عرضه خواهد باشد که احتمالاً از این قلم استایلوس جدید نیز پشتیبانی ویژه خواهد کرد.

این گزارش‌ها در حالی منتشر شده‌اند که شرکت اپل هنوز به صورت رسمی اطلاعاتی از فعالیت خود در زمینه تولید و عرضه این محصولات را ارائه نداده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location