سبد خرید خالی‌ست.
IPhone-Google-Navigaton

 شرکت گوگل به‌تازگی قابلیت مسیریابی گوگل مپ که با عنوان Google Navigation شناخته می‌شود را برای کاربران ایرانی آزاد کرده است.

Google Navigation ابزاری است که در اپلیکیشن Google Maps توسعه داده شده است و همانند بسیاری از ابزارهای مسیریاب امکان مسیریابی را از طریق اپلیکیشن بومی به کاربران ارائه می‌دهد. Google Navigation کاربری بسیار ساده‌ای دارد و دقیقاً همانند روند کاربری تمامی مسیریاب‌هایی است که تا به امروز توسط کاربران استفاده می‌شده است.

در حقیقت Google Navigation می‌تواند جایگزینی مناسب برای اپلیکیشن‌های مسیریاب نظیر Waze باشد که با رابط کاربری آشنا و ساده خود می‌تواند امکانات بهتری را به صورت آسان‌تر و ساده‌تر در اختیار کاربران بگذارد.

گفتنی است که Google Navigation از طریق دستیار صوتی گوگل نیز می‌تواند دستورهای مربوط به مسیریابی را در حین رانندگی به کاربران ارائه دهد. البته نکته مهم این است که دستیار گوگل در حال حاضر از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند و کاربران به استفاده از زبان‌های دیگر مثل انگلیسی محدود خواهند بود.

لازم به ذکر است که ابزار مسیریاب گوگل مدت‌ها است که در بسیاری از کشورها در حال کار است و امکاناتی ویژه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، اما این ابزار از همین حالا توسط گوگل برای کاربران ایرانی باز شده و می‌توان از آن استفاده کرد. با توجه به این موضوع تا زمانی که کاربران ایرانی امکان دسترسی به گوگل مپ را داشته باشند و اقدامی برای مسدود شدن این سرویس ایجاد نشده باشد، کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند.

بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که مسیریابی Google Navigation در شهر تهران برای مسیرهای نسبتاً کوتاه و پر رفت و آمد دقیق است با این حال باید منتظر بود و دید که آیا این سرویس می‌تواند در مسیریابی‌های خاص و روزمره نیز پاسخگو باشد یا نیاز به بهبود از طرف شرکت گوگل دارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location