سبد خرید خالی‌ست.
Google-Photos

اپل سرویس انتقال عکس و ویدیو از آیکلود به گوگل فوتو را به تازگی راه اندازی کرده و در اختیار کاربران برخی از کشورها قرار داده است.

اپل این هفته سرویس جدیدی را معرفی کرده که با استفاده از آن کاربران می‌توانند اقدام به انتقال عکس‌ها و ویدیوهای ذخیره شده خود در آیکلود به گوگل فوتو کنند که فرایند کاری بسیار آسان و سریعی دارد.

همان طور که در یک سند پشتیبانی اپل مطرح شده، کاربران می‌توانند به وب‌سایت حریم خصوصی اپل رفته و بعد از ورود، گزینه « Transfer a copy of your data» را مشاهده کنند.

در صورتی که کاربران این گزینه را انتخاب و همه مراحل را به طور کامل طی کنند، سرویس یاد شده فرایند انتقال عکس‌ها و ویدیوها را از آیکلود به گوگل فوتورا آغاز می‌کند.

روند انتقال از آیکلود به گوگل فوتو بین سه تا هفت روز طول می‌کشد و اپل درخواست کاربر را برای انتقال تصاویر را به صورت تدریجی بررسی می‌کند.

برای انجام فرایند انتقال کاربران باید دو فاکتور احراز هویت را برای اکانت اپل آیدی روشن کرده، همچنین باید یک اکانت گوگل فوتو با فضای ذخیره سازی کافی برای تکمیل انتقال داشته باشند.

آلبوم‌های هوشمند، عکس‌های لایو، محتوای استریم عکس،‌ برخی از متادیتاها و عکس‌های خام در این سیستم منتقل نمی‌شوند ولی با فرمت‌های jpg, .png, .webp, .gif, some RAW files, .mpg, .mod, .mmv, .tod, .wmv, .asf, .avi, .divx, .mov, .m4v, .3gp, .3g2, .mp4, .m2t, .m2ts, .mts, and .mkv سازگار خواهد بود.

قابل ملاحظه است که فقط آخرین ویرایش عکس به جای نسخه اصلی منتقل می‌شود و نسخه های تکراری به عنوان یک عکس ظاهر می‌شوند. همچنین تصاویر در هر زمان ممکن منتقل شده ولی انتقال ویدیوها به طور جداگانه انجام می‌شود.

سرویس انتقال عکس و ویدیو از آیکلود به گوگل فوتو برای کاربران استرالیا، کانادا،‌اتحادیه اروپا، ایسلند، ‌لیختن اشتاین،‌ نیوزیلند، نروژ، سوئیس،‌انگلستان و ایالات متحده قابل دسترسی است. گفتنی است که شرکت اپل به صورت تدریجی پشتیبانی از این سرویس را برای کشورهای دیگر نیز آغاز خواهد کرد و باید تا آن زمان کاربران سراسر جهان منتظر باشند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location