سبد خرید خالی‌ست.
youtube-App

 اپلیکیشن یوتیوب در نسل سوم اپل تی وی دیگر قابل دسترسی نیست و کاربران برای تماشای ویدیوهای یوتیوب باید از ایرپلی استفاده کنند.

یوتیوب از روز سوم مارس ۲۰۲۰ پشتیبانی از اپلیکیشن یوتیوب در نسل سوم اپل تی وی را حذف کرده و دیگر نرم افزار بومی برای پشتیبانی از این ست تاپ باکس دیجیتال در دست نیست.

حالا که اپلیکیشن یوتیوب در اپل تی وی از کار افتاده، کاربران نسل سوم اپل تی وی باید محتوای یوتیوب را از طریق یک دستگاه سازگار اپل مثل آیفون یا آیپد برای تماشای یوتیوب در یک صفحه بزرگ از ایرپلی استفاده کنند.

حذف این اپلیکیشن به نسل سوم اپل تی وی محدود شده، اما باید گفت که در سال 2015 یوتیوب پشتیبانی از نسل دوم اپل تی وی را نیز متوقف کرده بود. گفتنی است که نسل چهارم اپل تی وی و اپل تی وی 4K تحت تاثیر این اقدام قرار نمی‌گیرند زیرا این محصولات به نسخه‌های جدید tvOS دسترسی دارند.

همچنین توسعه دهندگان برنامه‌های مختلف، پشتیبانی از اپل تی وی نسل سوم را به تدریج حذف کرده‌اند و در ماه مه 2020 اپلیکیشن HBO و هفته گذشته اپلیکیشن MLB نیز از اپل تی وی حذف شدند.

بنابر شایعات منتشر شده، افرادی که نسل سوم اپل تی وی دارند و بخواهند آن را ارتقا دهند احتمالا با این اقدام یوتیوب مخالفت می‌کنند.

حذف اپل تی وی نسل سوم از چرخه پشتیبانی نرم افزاری به معنای آغاز عصر جدیدی از این ست تاپ باکس‌های دیجیتالی است و اپل در تلاش برای تولید نسل جدید این محصولات است.

پیش بینی می‌شود که اپل تی وی جدید دارای یک پردازنده سریعتر و فضای ذخیره سازی بیشتری باشد، همچنین یک کنترل از راه دور جدید و تراشه U1 در آن تعبیه شده تا امکان اتصال بهتری با سایر دستگاه‌های اپل را ایجاد کند.

برخی شایعات نشان می‌دهند که اپل در حال کار کردن روی سخت افزاری است که از بازی‌های اجرا شده در کنسول پشتیبانی کند و به همین دلیل احتمالا در نسل بعدی اپل تی وی یک کنسول بازی ارائه خواهد داد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location