سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

 یک مرد استرالیایی پس از انفجار آیفون X در جیب خود و ایجاد سوختگی درجه دوم در ناحیه ران، از اپل شکایت کرد.

بعد از شکایت یک کاربر استرالیایی به دلیل منفجر شدن آیفون X و ایجاد سوختگی درجه دو،‌ اپل با یک پرونده قضایی مواجه شده و قرار است وکلای خود را برای برگزاری دادگاه آماده کند. به گزارش وب سایت خبری محلی 7 News این حادثه در سال 2019 رخ داده است، با این حال اپل تا کنون به این مشکل رسیدگی نکرده و حالا این شخص اقدام قانونی علیه اپل انجام داده است.

این گزارش توضیح می‌دهد که دانشمندی به نام «رابرت دی رز» در دفتر خود نشسته بوده که در ناحیه پای خود احساس درد می‌کند و از داخل جیبش صدایی شبیه نشت گاز می‌شنود. او به 7 News گفته که صدای ضعیف انفجار و به دنبال آن صدایی به همراه نشت گاز شنیده و بلافاصله درد شدیدی در پای خود حس کرده است. این فرد ناگهان از جا پریده و متوجه شده که موضوع مربوط به آیفون او است. آیفون X خود را که کمی بیش از یکسال از عمرش گذشته بود از جیبش خارج کرده و دیده که دود سیاهی از آن خارج می‌شود.

دی رز در ادامه به 7 News گفته که از ناحیه ران پای خود دچار سوختگی درجه دوم شده و تا مدت ها پوست او حالت تکه‌تکه شده بود. همچنین افزود که بارها در اینباره با اپل تماس گرفته ولی هرگز پاسخی دریافت نکرده است.

دی رز گفته که برای جبران خسارت از طریق وکلای Carbone علیه اپل اقدامات قانونی انجام داده است. همچنین مرد دیگری در ملبورن استرالیا ادعا کرده که اپل واچ او بعد از گرم شدن زیاد، روی مچ دستش سوختگی ایجاد کرده است.

در همین راستا سخنگوی اپل به 7 News گفته که ایمنی مشتری بسیار اهمیت داشته و شرکت در حال بررسی این شکایت‌ها است؛ ضمن اینکه پرونده‌های شکایت به دادگاه شهرستان ارائه شده‌اند.

قابل ذکر است که دستگاه‌هایی که فروش بسیار بالایی دارند با چنین مواردی مواجه هستند اما این اتفاقات بسیار نادر بوده و دلیلی برای ترسیدن وجود ندارد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location