سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Hearing

اپل به مناسبت گرامی ‌داشت روز جهانی شنوایی سندی در وب سایت اصلی خود را برای تشویق افراد به درک و مدیریت بهتر سلامت شنوایی به اشتراک گذاشته است.

اپل برای روز جهانی شنوایی،‌ در کمپینی را عنوان « Apple Hearing Study» به راه انداخته و اطلاعات جالب توجهی در مورد مشکلات شنوایی افراد ارائه داده و برای این کار از هزاران شرکت کننده در سراسر آمریکا تست گرفته شده است.

اپل گفته که 25 درصد از شرکت کنندگان روزانه به طور متوسط در معرض صداهای محیطی مثل ترافیک، ماشین آلات و حمل و نقل عمومی قرار دارند که بالاتر از حد توصیه شده توسط WHO سازمان جهانی بهداشت است. همچنین اپل اشاره کرده که 50 درصد از شرکت کنندگان در این تحقیق، قبلا یا حالا در محل کار در معرض صدای بلند بوده‌اند.

دیدگاه‌های دیگری که در نتیجه این تحقیق برای روز جهانی شنوایی توسط اپل به اشتراک گذاشته شده شامل موارد زیر است:

  • میانگین قرار گرفتن افراد در معرض هدفون یک نفر از هر 10 شرکت کننده است که بیش از حد توصیه شده WHO است.
  • در حدود 10 درصد از شرکت کنندگان توسط یک متخصص حرفه‌ای با کاهش شنوایی تشخیص داده شدند، و از این تعداد 75 درصد از پشتیبانی کمکی مثل سمعک یا کاشت حلزون شنوایی استفاده نمی‌کنند.
  • 20 درصد از شرکت کنندگان در مقایسه با استاندارد WHO کم‌شنوایی داشته و 10 درصد دیگر با قرار گرفتن در معرض صدا دچار کاهش شنوایی می‌شوند.
  • تقریبا 50 درصد از شرکت کنندگان حداقل به مدت 10 سال توسط یک متخصص تحت معاینه شنوایی قرار نگرفته‌اند.
  • 25 درصد از شرکت کنندگان هفته‌ای چند بار زنگ خوردن در گوش خود را تجربه می‌کنند که می‌تواند نشانه‌ای از آسیب شنوایی باشد.

اپل درباره محصولات خود توضیحاتی ارائه داده که به محافظت از شنوایی فرد کمک می‌کنند. مثلا در برنامه Noise اپل واچ با فعال کردن برخی نوتیفیکیشن‌ها، کاربر را از سطح آسیب رساننده صدای محیط به گوش آگاه می‌کند.

اپل یافته‌های حاصل از این مطالعات را در سوم مارس یا روز جهانی شنوایی به اشتراک می‌گذارد که هدف خود را رسیدگی به کاهش شنوایی و مشکلات مربوط به آن می‌داند. بنابر گفته اپل WHO تخمین زده که تا سال 2050 در حدود 700 میلیون نفر در سراسر جهان با کاهش شنوایی عمیقی مواجه خواهند شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0

0

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Go Back Home