سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Store

 شرکت اپل به تازگی اقدام به بازگشایی تمام ۲۷۰ اپل استور رسمی خود در سراسر کشور آمریکا کرده است که از ماه مارس سال ۲۰۲۰ میلادی به دلیل شروع ویروس کرونا تعطیل شده بودند یا به صورت نیمه تعطیل به فعالیت خود ادامه می‌دادند.

اپل مشخصاً از روز چهاردهم مارس سال ۲۰۲۰ میلادی به دلیل شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا تصمیم به بستن اپل استورهای خود در آمریکا گرفت. تا پیش از این تاریخ نیز اپل بسیاری از اپل استورهای رسمی خود را در کشورهای مختلف جهان و از جمله آن‌ها چین بسته بود یا به صورت نیمه تعطیل امکان فعالیت در آن‌ها را فراهم کرده بود؛ اما حالا شرکت اپل با آغاز فرایند واکسیناسیون ویروس کرونا در کشور آمریکا، فرایند بازگشایی اپل استورهای خود را آغاز کرده است.

با توجه به این موضوع تمامی اپل استورهای رسمی در کشور آمریکا از همین حالا به حالت عادی بازگشته‌اند و دوباره فرایند کاری خود را از سر گرفته‌اند. گفتنی است که شرکت اپل هنوز بسیاری از اپل استورهای خود در سراسر جهان را بسته نگه داشته است؛ با توجه به این موضوع اپل استورهای رسمی در کشورهایی نظیر برزیل، فرانسه و تعداد زیادی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا همچنان به حالت تعطیل یا نیمه تعطیل هستند.

هنوز اپل تصمیمی برای بازگشایی تمام فروشگاه‌های خود نگرفته است، لازم به یادآوری است که اپل استورهای رسمی تنها نمایندگان قانونی شرکت اپل در سراسر دنیا هستند که خدماتی نظیر فروش محصولات این کمپانی و خدمات پس از فروش را به کاربران ارائه می‌دهند.

همین موضوع باعث می‌شود تا مسدود شدن این فروشگاه‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت‌های بسیار زیادی را برای خرید یا دریافت خدمات پس از فروش برای کاربران ایجاد کند. پیش ‌بینی می‌شود که با گسترش فرایند واکسیناسیون ویروس کرونا و بازگشت صنایع مختلف به حالت عادی، شرکت اپل نیز فرایند بازگشایی اپل استورهای خود را در تمامی کشورهای مختلف آغاز کند و برای بار دیگر همانند سال‌های گذشته امکان دریافت خدمات مختلف را به کاربران و علاقه‌مندان محصولات خود ارائه دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location