سبد خرید خالی‌ست.
Foldable

 مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس محصولات اپل به تازگی گزارشی مفصل اطلاعاتی در مورد محصولات آینده این کمپانی منتشر کرده است. در بخشی از این گزارش به تاریخ انتشار و مشخصات فنی آیفون تاشو نیز اشاره شده است.

مینگ چی کو اعلام کرده که شرکت اپل تصمیم دارد تا آیفون تاشو را در سال 2023 میلادی آماده عرضه به بازار کند. این تلفن هوشمند قرار است با دو نمایشگر به بزرگی ۷.۵ تا ۸ اینچ طراحی و ساخته شود.

این تحلیلگر همچنین اعلام کرده که شرکت اپل از همین حالا فرآیند طراحی و تست‌های اولیه مربوط به ساخت این محصول را آغاز کرده است. اپل در حال حاضر با چالش‌های مهمی نظیر خلق تکنولوژی جدیدی برای بهبود راهکارهای تولید انبوه این محصول مواجه است. در حقیقت شرکت اپل از همین حالا امکانات لازم برای ساخت و توسعه آیفون تاشو را در اختیار دارد؛ اما چالش اصلی این شرکت برای عرضه آیفون تاشو به بازار، تولید انبوه آن است.

با توجه به گفته‌های مینگ چی کو می‌توان به این نتیجه رسید که شرکت اپل با چالش‌های مختلفی در زمینه توانمندسازی شرکت‌های عضو زنجیره تأمین قطعات خود مواجه است. اپل تلاش دارد تا آیفون تاشو را با فناوری‌های جدید تولید و آماده عرضه به بازار کند و احتمالاً شرکت‌های عضو زنجیره تأمین امکانات لازم برای تأمین قطعات مربوط به این تلفن هوشمند را امروزه ندارند.

اپل به دنبال راهکاری است که از طریق آن بتواند شرکت‌های تأمین کننده خود را برای ساخت و تولید انبوه این محصولات آماده کند. به نظر می‌رسد که دو شرکت سامسونگ و ال جی که از همین حالا در زمینه تولید پنل‌های نمایشگر اولد با شرکت اپل همکاری می‌کنند نیز با چنین چالشی مواجه باشند و شرکت اپل در تلاش باشد تا امکاناتی را برای تولید انبوه قطعه مربوط به نمایشگر آیفون تاشو را توسعه دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location