سبد خرید خالی‌ست.
Twitter

 توییتر به تازگی اعلام کرده در تلاش است تا از یک قابلیت جدید با عنوان Super Follow رونمایی کند که از طریق آن کاربران می‌توانند با پرداخت حق اشتراک، محتوای با کیفیت‌تری را از تولید کنندگان محتوا دریافت کنند.

توییتر قصد دارد تا وابستگی خود از درآمدزایی مربوط به تبلیغات را کاهش دهد و در همین راستا نیز قابلیتی را با عنوان Super Follow رونمایی کرده است که تولید کنندگان محتوا از طریق آن می‌توانند محتوای خود را به صورت پولی به کاربران ارائه دهند.

تصویری که توییتر در مورد این قابلیت جدید منتشر کرده نشان می‌دهد که تولید کننده محتوا می‌تواند به عنوان مثال 4.99 دلار را به عنوان حق اشتراک ماهیانه انتشار محتوای خود از کاربران و مخاطبین دریافت کند. گفتنی است که توییتر این مبلغ را به صورت مستقیم از مخاطبین دریافت و آن را به تولید کننده محتوا ارائه می‌دهد.

بر اساس ادعای توییتر محتوای پولی که قرار است با عنوان Bonus tweet شناخته شود، می‌تواند از دسته بندی‌های مختلفی باشد. این دسته بندی‌ها شامل عضویت در گروه‌های اجتماعی، ویدیوها، نمایش تخفیف‌های دوره‌ای فروشگاه‌های مختلف، عضویت در خبرنامه و موارد دیگر باشد و کاربران می‌توانند با پرداخت هزینه به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

این موضوع نشان می‌دهد که توییتر  تا با ارائه قابلیت Super Follow در تلاش است تا کیفیت محتوای ارائه شده خود را افزایش دهد. بر این اساس توییتر در آینده امکان تولید محتوای پولی را به کاربران خود خواهد داد.

توییتر تا به امروز توانسته نام خود را به عنوان یکی از موفق‌ترین شبکه‌های اجتماعی به ثبت برساند، چرا که بسیاری از افراد معروف، حتی سیاست مداران نیز در آن فعالیت‌های عمده دارند. این موضوع باعث شده تا جایگاه توییتر در مقایسه با شبکه‌های اجتماعی دیگر نظیر فیس‌بوک یا اینستاگرام بالاتر و موفقیت آمیز تر باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location