سبد خرید خالی‌ست.
Bill-Gates

بیل گیتس هم بنیان گذار مایکروسافت به تازگی در مصاحبه‌ای گفته به دلیل وجود نرم افزارهای از قبل نصب شده روی اندروید، این اکوسیستم را به آیفون ترجیح می‌دهد.

بیل گیتس مؤسس مایکروسافت این هفته در اولین نشست خود در Clubhouse، به طیفی از سؤالات افراد مختلف پاسخ داد.

یکی از سؤالاتی که روزنامه نگاری به نام «اندرو راس سورکین» در مصاحبه از بیل گیتس پرسید، درباره این بود که با توجه به امکان اجرا شدن اپلیکیشن Clubhouse در iOS آیا بیل گیتس تمایل به استفاده بیشتر از آیفون پیدا کرده یا همچنان اندروید را به iOS ترجیح می‌دهد؟

هم بنیان گذار مایکروسافت در جواب این سؤال گفت: 

من همیشه از یک گوشی اندرویدی استفاده می‌کنم. به این دلیل که می‌خواهم به همه چیز دسترسی داشته باشم، اما گاهی اوقات با آیفون نیز خودم را سرگرم می‌کنم، ولی در نهایت آنچه همواره همراه دارم یک گوشی اندرویدی است.

بیل گیتس

سورکین در ادامه به این مورد اشاره کرد که آیا بیل گیتس میان آیفون و اندروید تعصب خاصی دارد و گیتس در پاسخ گفت که برخی از سازندگان اندروید نرم افزارهای اختصاصی مایکروسافت را در تنظیمات کارخانه نصب می‌کنند که این موضوع کار را برای او آسان می‌کند و باعث می‌شود تا با انعطاف بیشتری نرم افزارهای مورد نظر خود را با سیستم عامل مرتبط ‌کنند.

تا پیش از این و مشخصاً در مصاحبه‌ای در سال 2019 بیل گیتس اعتراف کرد که شکست مایکروسافت در برابر اندروید به عنوان یک پلتفرم استاندارد گوشی تولید شده توسط شرکتی غیر از اپل، یکی از بزرگ‌ترین اشتباه‌های مایکروسافت در همه دوره‌ها بوده است.

همچنین از نظر بیل گیتس مدیریت استیو بالمر در سال‌های 2000 تا 2014 یکی از بدترین دوره‌های فعالیت مایکروسافت بوده است. در آن موقع بالمر با پوزخند آیفون را تمسخر می‌کرد، با این حال در توسعه سیستم عامل ویندوز فون که در زمان او ارائه شده بوده، به سختی شکست خورد و در نهایت این پلتفرم برای همیشه حذف شد.

در جلسه Clubhouse مؤسس مایکروسافت اعتراف کرد که گرچه با استیو جابز رابطه ناخوشایندی داشته، ولی از نظر او، مدیریت جابز بر اپل فوق‌العاده بوده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location