سبد خرید خالی‌ست.
AR-Headset

یک پتنت جدید از شرکت اپل به تازگی منتشر شده که نشان دهنده آن است که این شرکت در تلاش برای توسعه یک کنترل برای هدست واقعیت افزوده خود است.

بر اساس اطلاعات این پتنت، کنترل هدست AR/VR اپل فعلاً در مرحله تحقیقاتی قرار دارد و سنسورها و بازخوردهای لمسی یا فیدبک هپتیک در آن به کار رفته است.

درخواست پتنت جدید اپل با عنوان «دستگاه نصب شده روی انگشت به همراه سنسورها و هپتیک‌ها» در اداره ثبت اختراع آمریکا مشاهده شده و توضیح می‌دهد که چگونه یک دستگاه با نصب روی انگشت می‌تواند کنترل هدست اپل را بر مبنای محتوای واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده انجام دهد. 

اخیراً گزارشی از وب‌سایت The Information منتشر شده که نشان می‌دهد اپل در حال توسعه روش‌های مختلفی برای کنترل هدست واقعیت ترکیبی خود بوده که شامل دستگاهی شبیه انگشت است.

این دستگاه روی انگشت کاربر قرار می‌گیرد و پس از آن دارای قابلیت‌هایی مثل توانایی حس کردن مجازی اشیا در محیط را به کاربران ارائه می‌دهد. 

طراحی کنترل هدست اپل به‌گونه‌ای است که برای هر اندازه انگشت مناسب است؛ همچنین گفته شده که احتمالاً جنس آن از فلز، پارچه یا نوعی پلیمر است.

اپل در مورد کنترل هدست و پیکربندی آن توضیح داده که دستگاه به کاربر اجازه می‌دهد تا سطوح را با پوست خود لمس کند و این موجب افزایش حساسیت کاربر به محیط می‌شود. دستگاه پوسته‌ای است که شامل سنسورهای نیرو، شتاب سنج، ژیروسکوپ، سنسورهای نوری، حسگرهای لمسی، چراغ‌های نشانگر وضعیت و سایر موارد است. 

مدارهای کنترلی با استفاده از سنسورها می‌توانند ورودی فشار انگشت، ورودی حرکت جانبی و ورودی ضربه انگشت را جمع کرده و با استفاده از دستگاه خروجی لمسی، خروجی هپتیک را که احتمالاً مطابق با واقعیت مجازی و واقعیت افزودهاست، فراهم کند. 

 اپل در ارتباط با اختراع جدید خود گفته که احتمالاً دستگاه کنترل هدست روی یک یا چند انگشت پوشیده شود و هنوز مشخص نشده که چه تفاوتی در نتیجه آن رخ خواهد داد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location