سبد خرید خالی‌ست.
kia

 گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که احتمال همکاری کیاموتورز به عنوان زیرمجموعه هیوندای برای تولید ماشین اپل همچنان پابرجا است.

بنابر گزارش جدید وبسایت کره‌ای Chosun Biz، اپل و کیا سال گذشته طی امضای تفاهم نامه‌ای برای همکاری در هشت بخش از جمله وسایل نقلیه الکتریکی توافق کرده بودند.

اوایل این ماه همراه با شایعات منتشر شده فراوان در مورد ماشین اپل، هیوندای و کیا در یک گزارش مشترک اعلام کردند که در حال مذاکره برای همکاری برای توسعه ماشین خودران الکتریکی اپل نیستند و هنوز این فرایند را آغاز نکرده اند.

چند هفته بعد هیوندای طی انتشار بیانیه‌ای ادعا کرد که اپل با تعدادی از خودروسازان نظیر هیوندای برای توسعه ماشین الکتریکی خودران گفتگو کرده است.

گزارشی که اخیرا منتشر شده به احتمال همکاری اپل با کیا اشاره می‌کند، همچنین ادعا شده که مذاکرات با اپل به طور کامل لغو نشده؛ گرچه روند آن به سختی پیش می رود.

طبق همین گزارش دامنه مذاکرات میان اپل و کیاموتورز گسترده است و فضای کافی برای رشد دارد. با صرف نظر از همکاری برای تولید یک ماشین کامل، به هر حال اپل و کیا می‌توانند در دیگر تجهیزات حمل و نقل نظیر اسکوترهای برقیمشارکت کنند.

گفتنی است که در ماه ژانویه 2021 اپل و هیوندای برای تولید ماشین خودران اپل مذاکرات بی نتیجه‌ای را پشت سر گذاشتند. در حالی که هیوندای در حال کار کردن روی فناوری ماشین های الکتریکی خودران است؛ اپل قصد دارد برای تولید ماشین الکتریکی خود با شرکت‌های خودروسازی مطرح همکاری کند.

در هر صورت تخمین زده شده که ماشین اپل خیلی دورتر از حد انتظار آماده شود که احتمالا برای سال‌های 2024 تا 2028 عرضه خواهد شد. با این حال برخی از تحلیلگران به آغاز فروش ماشین اپل در زمان زودتر امیدوار هستند و پیش بینی میکنند تا پیش از 2022 این محصولات آماده عرضه به بازار برخی از کشورها شوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location