سبد خرید خالی‌ست.
Telegram

 آپدیت جدید پیام رسان تلگرام با قابلیت‌هایی مثل حذف خودکار پیام‌ها، لینک‌های دعوت قابل انقضا و تعداد اعضای نامحدود برای گروه‌ها منتشر شد.

تا پیش از این ویژگی جدید در تلگرام همانند واتساپ و سیگنال برای حذف خودکار پیام‌ها وجود داشت؛ اما آپدیت جدید در همه گپ‌های تلگرام قابلیت تایمر حذف خودکار را ارائه داده است و پیام‌ها 24 ساعت یا 7 روز بعد از ارسال پاک می‌شوند.

برای فعال شدن تایمر، کاربران باید روی یک پیام نگه دارند و مراحل Select -> Clear Chat (top-left) -> Enable Auto-Delete را انجام دهند.

گزینه حذف خودکار با تنظیم تایمر برای پیام‌های ارسال شده، پس از آن اعمال می‌شود و پیام‌های قبلی در سابقه گپ حفظ می‌شوند.

مورد دیگر ارائه ویجت در آپدیت جدید تلگرام در صفحه اصلی است که پیش نمایش پیام‌های اخیر را نشان می‌دهد، همچنین ویجت کوچک دیگری نام و عکس پروفایل افرادی را که کاربر اخیراً با آن‌ها در تلگرام چت داشته‌ نشان می‌دهد.

برای چت‌های گروهی قابلیت‌هایی ارائه شده مثل گزینه جدید Broadcast Groups، که به گروه‌های دارای 200هزار عضو اجازه پذیرش اعضای نامحدود می‌دهد. در این مورد فقط سرپرست یا ادمین می‌تواند پیام ارسال کرده و اعضا فقط در چت صوتی شرکت می‌کنند.

در آپدیت جدید تلگرام لینک‌های دعوت منقضی شده برای انقضا بعد از تعداد یا مدت زمان مشخصی تنظیم می‌شوند. لینک، روش ایده‌آلی برای جذب هر تعداد اعضای جدید به یک گروه است. در ضمن لینک‌ها به کاربران کمک کرده تا بفهمند اعضای جدید از کجا آمده یا کدام فرمت برای رشد مؤثرتر است.

قابل ذکر است که چت‌های تلگرام مانند واتساپ رمزگذاری شده‌ و بین چت‌های پنهانی و ابری تمایز وجود دارد. چت‌های پنهانی تحت هیچ شرایطی پشتیبانی نمی‌شود، در حالی که از چت ابری می‌توان بک‌آپ گرفت.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location