سبد خرید خالی‌ست.
iOS

 گزارش های اخیر شرکت اپل در مورد سیستم عامل آی او اس 14 حاکی از آن است که این نسخه جدید روی بیش از 86 درصد از آیفون های چهار سال گذشته نصب شده است.

اپل اعلام کرده که آی او اس 14 و آیپد آو اس 14 روی هم رفته و در مجموع روی 80 درصد از آیفون ها و ایپدها فعال گذشته نصب شده است و این موضوع باعث شده تا کاربران امکانات جدید این سیستم عامل را به خوبی تجربه کنند. در این میان، دستگاه های فعال شده در چهار سال گذشته تا 86 درصد به آی او اس 14 مهاجرت کرده اند.

در آمارهایی که شرکت اپل از طریق بخش خبری اپلیکیشن اپ استور و در روز 24 فوریه 2021 منتشر کرده، مشخص شده است که بیش از 81 درصد ایفون های فعال در همان ابتدای کار و مشخصا تا نیمه دسامبر 2020 اقدام به نصب آی او اس 14 کرده بودند.

در این میان، تا به امروز نزدیک به 12 درصد از دستگاه های فعال از نسخه 13 آی او اس استفاده میکنند که این موضوع به احتمال زیاد به عمد پشتیبانی از آی او اس 14 به قبل مربوط است. شرکت اپل از تمامی دستگاه های پشتیبانی کننده از آی او اس 13 در آی او اس 14 پشتیبانی کرده است و همین موضوع نشان میدهد که عدم نصب نسخه 4 این سیستم عامل احتمالا به عدم تمایل کاربران یا احتمالا جیلبریک بودن دستگاه مربوط است. هر چند که هکرها تا به امروز توانسته اند آی او اس 14 را نیز از طریق روش های پیشین نظیر Checkm8t جیلبریک کنند.

با این حال افزایش تمایل کاربران برای نصب آی او اس 14 نشان دهنده آن است که شرکت اپل توانسته عملکردی موفقیت آمیز در زمینه توسعه نرم افزارهای مختلف و سیستم عامل های جدیدتر در میان کاربران داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location