سبد خرید خالی‌ست.
1

شرکت اپل در توسعه اپل واچ بخشی را با عنوان Activity در نظر گرفته تا از طریق آن کاربران بتوانند میزان فعالیت خود را ردیابی کنند. در این میان، Activity Goal هدف فعالیت‌های بدنی است که شما برای خود تعیین می‌کنید و از طریق پر کردن حلقه‌های آن می‌توانید میزان ورزشی که باید به صورت دوره انجام دهید را بررسی خواهید کرد. در مطلب روش درست شخصی سازی Activity Goal را توضیح خواهیم داد.

شخصی سازی Activity Goal به شما کمک می‌کند تا هدفی مشخص را در ورزش‌های دوره‌ای خود در نظر بگیرید و از آن طریق به‌آسانی بتوانید اقدام به ردیابی حرکات ورزشی خود کنید و به‌آسانی به آنچه به صورت روزمره می‌خواهید برسید.

شخصی سازی Activity Goal به شما کمک می‌کند تا میزان کالری سوزانده شده و ورزش‌های خود را به‌اندازه‌ای ثابت نگه دارید در هر دوره ورزشی دقیقاً یک فعالیت مشخص را انجام دهید. این موضوع باعث می‌شود تا دیگر نیازی به انجام فعالیت‌های متناوب برای سوزاندن کالری‌ها نداشته باشید و همیشه تناسب اندام خود را حفظ کنید و ورزشی که مناسب برای حفظ سلامتی شما هست را انجام دهید. 

شخصی سازی Activity Goal در اپل واچ

روش انجام این کار بسیار آسان است و اپل آن را به گونه‌ای طراحی کرده که از طریق ساعت هوشمند قابل دسترسی باشد و دیگر نیازی به آیفون برای دسترسی به آن نباشد.

در ادامه روش انجام این کار را توضیح خواهید داد:

  • 1.در بخش Activity روی قسمت Change Goals تپ کنید. به یاد داشته باشید که برای دسترسی به این بخش باید کمی در منوی اصلی اسکرول کنید.
  • 2.در این بخش کالری‌های سوزانده شده خود در هر ست ورزشی را تنظیم کنید و روی گزینه Next ضربه بزنید
  • 3.زمان ورزش خود را تنظیم کنید، شما می‌توانید این میزان را بر حسب دقیقه انجام دهید
  • 4.زمان ایستادن خود را تنظیم کنید. این واحد بر حسب ساعت است.
  • 5.به یاد داشته باشید که زمان ایستادن در حقیقت زمان بی‌حرکت ماندن شما در طول روز است
خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location