سبد خرید خالی‌ست.
NIC

 یکی از قابلیت‌هایی که شرکت اپل در توسعه اپل واچ سری 6 تعبیه کرده، مربوط به تنظیم زمان و ردیابی فاکتورهای سلامتی خواب می‌شود. حال شرکت اپل با انتشار یک ویدیوی تبلیغاتی جدید این موضوع را به‌طور کامل نشان داده است.

در این ویدیوی تبلیغاتی شرکت اپل به‌طور مشخص به این قابلیت اپل واچ پرداخته و این موضوع را به شکلی سینماتیک به تصویر کشیده است. این ویدیو در کمپین تبلیغاتی شرکت اپل برای ساعت‌های هوشمند منتشر شده که با عنوان The future of health is on your wrist (به معنای آینده سلامت روی مچ دستان شما) به راه افتاده است.

در این ویدیو، فردی نشان داده می‌شود که آماده خوابیدن است و به‌طور هم‌زمان اپل واچ را روی مچ دست خود بسته است. او در زمان خواب خود قابلیت‌های اپل واچ برای ردیابی فاکتورهای خواب را توضیح می‌دهد که در نوع خود بسیار ویژه و شگفت انگیز هستند. اپل واچ می‌تواند در زمان آماده شدن به خواب، تمامی حس و حال یک اتاق که با تجهیزات هوشمند سازی خانه مبتنی بر HomeKit را کنترل کند و شرایط را برای خواب شما تنظیم کند.

از طرف دیگر، این ساعت هوشمند می‌تواند موسیقی‌های مناسب برای خواب را پخش کند و از طرف دیگر تمامی فاکتورهای سلامتی را در زمان خوابیدن کنترل کند و در زمان بیدار شدن، تمامی اطلاعات جمع آوری شده را به کاربر نشان دهد. این اطلاعات در زمان خواب میگویند که سطح اکسیژن در زمان خواب چقدر بوده است و آیا خواب شما به‌اندازه کافی مفید بوده یا ساعت هوشمند همچنان شما را به داشتن خواب بهتر تشویق می‌کند.

اپل با انتشار این کلیپ تبلیغاتی توانسته قدرت فیلم‌سازی خود را نیز به رخ همگان بکشاند، استفاده از جلوه‌های ویژه و بصری به خودی خود توانسته در جلب توجه مخاطبین کارآمد و کارساز باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location