سبد خرید خالی‌ست.
اپل واچ ۱۸ ساعت دوام شارژ باتری خواهد داشت
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

مرد شماره یک اپل، تیم کوک، امروز از راز عمر شارژ باتری اپل پرده برداشت. اپل رسماً اعلام کرد که باتری ساعت هوشمند این شرکت عمری معادل ۱۸ ساعت برای انجام کارهای معمولی دارد. البته هنوز مشخص نشده است که این باتری در حین کارهای سنگین تا چه زمانی دوام می‌آورد.

پس از اتمام کنفرانس، جزئیات بیشتری در مورد باتری اپل واچ منتشر شد. باتری مدل ۴۲ میلی متری به خاطر اندازه بزرگتری، بیشتر از مدل ۳۸ میلی متری دوام می آورد. ۱۸ ساعتی که اپل آن را به عنوان میانگین کارکرد ساعت در یک دوره شارژ معرفی کرد، همانطور که در کنفرانس گفته شده، طی آزمونی که اپل در چند بخش گرفته به دست آمده است: «۹۰ بار چک کردن ساعت، ۴۵ دقیقه کار کردن با اپلیکیشن ها، ۳۰ ساعت پخش موسیقی از طریق بلوتوث، در یک دوره ۱۸ ساعته» که شاید چندان با واقعیت جور در نیاید. ۴۵ دقیقه زمان زیادی برای کار با اپلیکیشن نیست. البته شاید در تلفن هوشمند اینطور است و در ساعت اوضاع متفاوت باشد.

در پایان به این نکته نیز باید اشاره کرد که اپل اخیراً نگرانی خود را در خصوص مصرف باتری اپل واچ نشان داده است و در حال حاضر نیز مشغول کار بر روی افزایش مدت زمان مصرف باتری این محصول به پنج ساعت برای کار سنگین و ۲۴ ساعت برای مصارف معمولی است.

 

 

آیفون X اپل - 64 گیگ 5,999,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 5,899,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون اس ای - 16 گیگ 1,459,000 تومان-30,000 تومان تخفیف ویژه 1,429,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location