سبد خرید خالی‌ست.
Samsung-AR

 ویدیوهای منتشرشده در وب‌سایت The Verge ظاهر احتمالی عینک هوشمند سامسونگ را در رقابت با عینک و هدست AR ترکیبی اپل نشان می‌دهد.

یک افشاگر محصولات الکترونیکی با عنوان WalkingCat ویدیوهای مفهومی ظاهراً رسمی از عینک هوشمند سامسونگ را به اشتراک گذاشته که شامل Samsung Glasses Lite و Samsung AR Glasses است.

Samsung Glasses Lite تصور یک نمایش دوبعدی را به کاربر ارائه می‌دهد، درحالی‌که Samsung AR Glasses صفحه نمایش تعامل گر سه‌بعدی اشیا و محیط را نشان می‌دهد.

Samsung Glasses Lite به عنوان یک سالن سینمای مجازی یا یک مانیتور کامپیوتر قابل استفاده است. در این ویدیو کاربردهای متنوعی مثل تجربه خلبانی یک هواپیمای بی‌سرنشین از دید اول شخص نشان داده شده است. ظاهراً عینک‌ها به حرکات واکنشی ندارند و در عوض برای کنترل‌ها به عینک هوشمند سامسونگ یا صفحه کلید و موس در حالت Dex متکی هستند.

ظاهراً این عینک‌ها قادر به نمایش سه‌بعدی اشیا یا میدان دید گسترده نیستند. در این ویدیو همچنین قابلیت تیره شدن خودکار و یا حالت عینک آفتابی در Samsung Glasses Lite نشان داده می‌شود.

Samsung AR Glasses محصول با قابلیت AR پیشرفته و وابسته به Hololens مایکروسافت ظاهراً دارای ویژگی‌های بیشتری نظیر صفحه نمایش تعامل گر با اشیا سه‌بعدی و محیط‌هایی با میدان دید گسترده ارائه داده و برخلاف Samsung Glasses Lite به حرکات بازو و دست واکنش نشان می‌دهد. همچنین منطقی است که افزودن قابلیت‌های بیشتر به این دستگاه موجب افزایش قیمت آن می‌شود.

مشخص نیست که این ویدیوها تا چه اندازه محصولات آماده برای مصرف‌کننده یا برنامه‌های حتمی سامسونگ برای آینده را نشان می‌دهند اما ظاهراً سامسونگ برای رقابت با محصولات مشابه اپل در آینده برنامه‌ریزی می‌کند.

جالب توجه است که این دو محصول مفهومی سامسونگ با دستگاه‌های شایعه شده اپل مشابه است زیرا Samsung AR Glassesرقیب هدست واقعیت ترکیبی اپل و Samsung Glasses Lite رقیب احتمالی برای عینک AR اپل است.

قابل‌ذکر است که سامسونگ با ارائه SmartTagهای خود توانسته ایرتگ شایعه شده اپل را شکست دهد و به همین دلیل احتمالاً همین کار را با عینک AR اپل انجام دهد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location