سبد خرید خالی‌ست.
Netflix

 برخلاف ادعای گذشته نتفلیکس این شرکت از قابلیت صدای فضایی ایرپاد پرو و مکس در سرویس پخش خود پشتیبانی نخواهد کرد.

قابلیت صدای فضایی در ایرپاد پرو و مکس می‌تواند با ردیابی موقعیت سر کاربر، خروجی صدا را بر اساس اطلاعات دریافتی تغییر دهد.

گزارش‌های منتشر شده در گذشته نشان می‌داد که نتفلیکس قصد داشته از قابلیت صدای فضایی در سرویس استریم فیلم و سریال خود پشتیبانی کند.

در حالی که اخیراً سخنگوی نتفلیکس گفته که در حال حاضر برنامه‌ای برای ارائه پشتیبانی از صدای فضایی ایرپاد نداشته و قصد علنی کردن موضوع را ندارد.

نتفلیکس همچنین اشاره کرده که در حال آزمایش پشتیبانی از اسپیکرهای چند کاناله بوده که بخشی از مأموریت این شرکت برای بهبود خدمات خود و ارائه تجربه‌های جدید برای کاربران است.

بنا بر گزارش‌های قبلی کاربران نتفلیکس و ایرپاد منتظر ارائه این قابلیت از طرف این سرویس پخش جریانی هستند. با توجه به اینکه بزرگ‌ترین رقبای این کمپانی مثل دیزنی پلاس، HBO Max، و البته اپل تی وی پلاس همگی از قابلیت صدای فضایی پشتیبانی می‌کنند، به همین دلیل فشارها بر نتفلیکس کم نشده است. ضمن اینکه با افزودن این قابلیت به سرویس خود اطمینان کاربران را بیشتر جلب می‌کند.

صدای فضایی Spatial Audio با ردیابی حرکت سر کاربر صدا را به گوشی‌های ایرپاد مکس منتقل می‌کند. در این حالت فیلترهای صوتی جهت دار می‌توانند صداها را در همه جای فضا قرار داده و یک تجربه فراگیر صوتی ارائه دهند. ژیروسکوپ و شتاب سنج موجود در ایرپاد پرو و مکس با تنظیم صدا بر اساس اطلاعات ارسال شده از حرکت سر، بهترین تجربه صوتی را برای کاربر فراهم می‌کند.

نتفلیکس پشتیبانی از مدل‌های ایرپاد پرو و مکس را در سرویس پخش خود قول داده بود که برای کاربران تجربه بسیار لذت‌بخشی ارائه می‌کرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location