سبد خرید خالی‌ست.
Scott-Forsal

 تنها یک روز پس از انتشار خبرهای مربوط به توقف پیگیری پرونده قانونی در انگلستان، خبرهای منتشر شده امروز حاکی از آن است که اپیک یکی از مدیران اخراجی شرکت اپل را برای شهادت دادن علیه اپل به دادگاه فرا خوانده است.

گزارش امروز نشان داده که شرکت اپیک اسکات فورستال مدیرعامل اخراج شده شرکت اپل که در سال ۲۰۱۳ همکاری خود با کمپانی اپل متوقف کرده بود را به دادگاه فراخوانده است. این مدیر قرار است در مورد نحوه مذاکرات شرکت اپل با دیگر کمپانی‌ها و همکاری‌های متعدد اپل با کمپانی‌های وابسته و موارد دیگر شهادت دهد.

شرکت اپیک اعلام کرده که به‌صورت مستقیم با فورستال ارتباط برقرار نکرده و از او درخواست ارائه شهادت نداده است، اما فورستال طی صحبت با وکلای شرکت اپیک آمادگی خود را برای همکاری اعلام کرده است.

اپیک قرار است در دادگاه از فورستال سؤالاتی مربوط به نحوه توسعه اپ استور، دستورالعمل و قوانین این فروشگاه نرم افزاری در سال‌های اولیه آغاز به راه اندازی بپرسد. با این حال شرکت اپل قویاً تائید کرده که اسکات فورستال پس از قطع همکاری خود از سال ۲۰۱۳ به بعد به هیچ عنوان نماینده شرکت اپل شناخته نمی‌شود و ادعای او قابل استناد نیست. با توجه به این موضوع میتوان پیش بینی کرد که اپیک گیمز همچنان تصمیمی برای عقب نشینی از مبارزه با شرکت اپل ندارد.

گفتنی است که اسکات فورستال یکی از اعضای اصلی تیم توسعه نسل اول تلفن‌های هوشمند آیفون در سال ۲۰۰۷ بود که بعدها لقب پدر آیفون را نیز به خود اختصاص داد. در سال ۲۰۱۳ توسعه اپل مپ و مشکلات فنی برای اپل باعث شد تا فورستال به‌گونه‌ای اجباری همکاری خود را با اپل قطع کند و حالا نیز به عنوان یکی از مهندسین اخراجی شرکت اپل قرار است علیه این کمپانی اظهارنظرهایی را مطرح کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location