سبد خرید خالی‌ست.
imessage-mac

باگ جدید اینستاگرام مانع از ظاهر شدن پیش نمایش لینک‌های URL در پیام‌های مختلف شده است و حالا توسط یک تیم تحقیقاتی مورد بررسی قرار گرفته است.

در بیانیه منتشر شده توسط وب‌سایت Mashable، محققین اعلام کرده‌اند که باگ موجود در اینستاگرام طبیعی به نظر نمی‌رسد و این پلتفرم در حال کار کردن برای رفع این مشکل است.

فقدان پیش نمایش لینک اولین بار حدود دو ماه پیش در شبکه اجتماعی Reddit مشخص شد، هر چند به نظر می‌رسد این مشکل مدت طولانی ایجاد شده بود. این وب سایت گفته که باگ اینستاگرام بعد از مدت طولانی شناسایی شده و حالا شبکه اجتماعی فیس‌بوک شروع به تحقیقات جدید برای بررسی این مشکل کرده است.

به طور معمول ارسال یک لینک URL از اینستاگرام در صورت انتشار از طریق اپلیکیشن iMessage با پیش نمایش عکس، ویدیو و قسمتی از کپشن نشانه داده می‌شود. با ایجاد این مشکل، لینک‌ها بدون ارائه پیش نمایش کوچک یا اطلاعات مربوطه ظاهر می‌شوند.

تیم محققین امنیتی با بررسی‌ها یک توضیح منطقی برای این باگ اینستاگرام پیدا کرده‌اند. تیم Mysk برای مهندسی iMessage و اینستاگرام یک قدم به عقب برداشته‌اند. این تیم متوجه شده‌اند که با ارسال لینک متا دیتای صفحه ظاهر نمی‌شود.

تیم Mysk تقریباً اوایل این ماه کشف کرده بود که پیش نمایش لینک در اینستاگرام و فیس‌بوک احتمالاً قوانین حریم خصوصی را در اتحادیه اروپا نقض کرده است و به همین دلیل نیز این بخش محدود شده است. این تیم تحقیقاتی گفته که پیش نمایش لینک که هنگام ارسال یک URL در فیس‌بوک مسنجر و اینستاگرام ایجاد می‌شود، احتمالاً موجب نقض چند مورد از قوانین حریم خصوصی شده و بیان می‌کند که اطلاعات شخصی کاربران فقط توسط افراد مجاز برای مقاصد قانونی قابل دسترسی است.

بر این اساس فیس‌بوک پیش نمایش لینک را برای کاربران اتحادیه اروپا در مسنجر و اینستاگرام ایجاد نمی‌کند. با این حال نمی‌توان گفت که باگ موجود در iMessage اینستاگرام مربوط به نقض قانون حریم خصوصی باشد اما به‌عنوان یک مشکل از طرف اینستاگرام مطرح شده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location