سبد خرید خالی‌ست.
Epic-games

 شرکت اپیک گیمز تصمیم گرفته تا دیگر به خاطر مسائلی چون انحصار طلبی و حذف فورتنایت از اپ استور از شرکت اپل شکایت نکند و عملاً شکست در برابر اپل را پذیرفته است.

پس از صدور منع تعقیب اپل در دادگاه‌های آمریکا و محروم ماندن اپیک برای شکایت از اپل در این کشور، توسعه دهنده فورتنایت تصمیم گرفت تا این موضوع را در انگلستان و برخی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا پیگیری کند و حالا مشخص شده است که اپیک گیمز از این تصمیم خود نیز کناره گیری کرده است و دیگر تلاشی برای پیگیری شکایت خود علیه اپل ندارد.

شرکت اپیک چند ماه پیش اقدام به دور زدن روند پرداخت اپ استور کرده بود و همین موضوع نیز باعث شده بود تا اپل فورتنایت را از اپ استور حذف کند. این موضوع که به یکی از ابزارهای تبلیغاتی اپیک علیه اپل تبدیل شده بود، بهانه‌ای برای شکایت و پیگیری‌های قانونی شد که در نهایت با شکست بزرگی در دادگاه‌های آمریکا مواجه شد.

اپیک گیمز طی بیانیه اخیر خود اعلام کرده که پرونده‌ای که علیه اپل و گوگل در انگلستان باز کرده بود را پیگیری نمی‌کند. این شرکت همچنین در بیانیه خود اعلام کرده که همچنان از فعالیت غیررقابتی و انحصارطلبانه اپل و گوگل ناراضی است و همچنان آن را نادرست می‌داند. با این حال این شرکت از دادگاه رسیدگی به پرونده شکایت مربوطه در انگلستان تشکر کرده است و اعلام کرده که تا به امروز به نتایج قابل توجهی رسیده است با این حال تمایلیبرای ادامه دادن این پرونده قانونی ندارد و از شکایت خود صرف نظر کرده است.

با توجه به این موضوع به نظر می‌رسد که اپیک دیگر تصمیمی برای پیگیری، شکایت و خبرسازی ندارد و از این پس تصمیم به کنار گذاشتن رفتارهای اخیر دارد. گفتنی است که این موضوع می‌تواند باعث از بین رفتن احتمال بازگشتن فورتنایت به اپ استور و کامپیوترهای مک شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location