سبد خرید خالی‌ست.
Irancell

اپراتورهای تلفن همراه در ایران به صورت تدریجی روند آماده سازی و عرضه اینترنت 5G به کاربران را آغاز کرده‌اند و حالا بسیاری از کاربران مشتاق هستند تا این فناوری جدید را تجربه کنند. از طرف دیگر بسیاری می‌خواهند اینترنت 5G آیفون 12 را در ایران استفاده کنند و همین موضوع نیز سؤالات زیادی را برای آن‌ها ایجاد کرده است.

خبرهای منتشر شده اخیر نشان داده که ایرانسل و همراه اول در برخی از نقاط ایران پشتیبانی از اینترنت 5G را آغاز کرده‌اند. ایرانسل در شهر تهران و مشخصاً پارک آب و آتش این امکان را برای کاربران فراهم آورده و از طرف دیگر نیز تصمیم دارد تا این فناوری را به شهر شیراز نیز گسترش دهد. از طرف دیگر گام نخست عرضه اینترنت 5G توسط همراه اول در شهر مشهد آغاز شده است و کاربران می‌توانند از این اینترنت استفاده کنند. حال سؤال اصلی این است که چگونه می‌توان از اینترنت 5G آیفون 12 در ایران استفاده کرد.

استفاده اینترنت 5G مستلزم چند فاکتور مهم است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

  • 1.پوشش منطقه مورد نظر توسط اپراتور: منطقه‌ای که در آن حضور دارید باید از اینترنت نسل پنجم پشتیبانی کند، به فرض مثال در زمان تنظیم این نوشته فقط در پارک آب و آتش امکان استفاده از اینترنت 5G در تهران را دارید.
  • 2.تلفن هوشمند شما باید از اینترنت 5G پشتیبانی کند: شما باید از تلفن هوشمندی استفاده کنید که حتماً پشتیبانی از نسل پنجم اینترنت همراه را در اختیار دارد. بر این اساس تمامی کاربران آیفون 12 در تمامی پارت نامبرها می‌توانند از این فناوری بهره‌مند باشند.
  • 3.سیم کارت شما باید از نسل جدید سیستم‌های ارتباطی پشتیبانی کند: پشتیبانی از نسل پنجم سیستم‌های ارتباطی باید حتماً از طریق سیم کارت شما انجام شود. اگر سیم کارت شما از اینترنت نسل جدید پشتیبانی نمی‌کند، بهتر است به نمایندگی ارائه دهنده خدمات سیم کارت خود مراجعه کرده و سیم کارت جدید را دریافت کنید.
  • 4.تنظیمات APN را انجام دهید: تنظیمات دستگاه شما باید امکان پشتیبانی از اینترنت 5G را داشته باشد.

نکته مهم: با توجه به این موضوع، باید به یاد داشته باشید که حتی اگر با آیفون 12 در مناطقی نظیر پارک آب و آتش حضور داشتید، حتماً باید فاکتورهای دیگر نظیر سیم کارت و تنظیمات APN را نیز بررسی کنید تا امکان تجربه 5G را داشته باشید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location