سبد خرید خالی‌ست.
MacOS-Big-Sur

 شرکت اپل به تازگی در یک سند داخلی به کارکنان بخش ارائه دهنده خدمات پس از فروش خود اعلام کرده که از مشکل مربع‌های صورتی در تصویر مک مینی اپل سیلیکون در زمان اتصال به مانیتورهای مختلف آگاه است و به زودی آن را از طریق یک به روز رسانی نرم افزاری برطرف می‌کند.

اپل اعلام کرده که این مشکل در زمانی رخ می‌دهد که کاربر از کابل‌های تائید شده و نمایشگر باکیفیت برای اتصال به مک مینی اپل سیلیکون استفاده کرده‌اند؛ با این حال در زمان انتقال تصویر، کاربران با مشکل صورتی و قرمز شدن تصویر مواجه شده‌اند.

این مشکل تا پیش از این نیز توسط کاربران زیادی در تالارهای گفتمان وب سایت‌های مربوط به محصولات اپل و محصولات تکنولوژی و همچنین شبکه‌های اجتماعی نظیر Reddit نیز منتشر شده بود؛ البته اپل با وجود اعلام اطلاع از این مشکل هیچ زمان مشخصی را برای برطرف کردن منتشر نکرده است. پیش ‌بینی می‌شود که این مشکل در آپدیتی که هفته جاری برای مک او اس بیگ سور منتشر شده ایجاد شده باشد. این مشکل احتمالاً در آپدیت مک او اس ۱۱.۳ برطرف خواهد شد.

تا پیش از این نیز مک بوک‌های اپل سیلیکون با مشکل اتصال به نمایشگرهای مختلف مواجه بودند که این مشکل با عرضه آپدیت‌های نرم افزاری اخیر برطرف شده است و کاربران از این پس بدون مشکل می‌توانند از دستگاه‌های خود به صورت بهینه استفاده کنند.

اپل همچنین یک دستورالعمل ویژه برای برطرف کردن مشکل نیز منتشر کرده که شامل قرار دادن دستگاه روی حالت اسلیپ برای دو دقیقه و قطع و وصل کردن سیم نمایشگر است. با این حال بسیاری از کاربران اعلام کرده‌اند که این کار را انجام داده‌اند و همچنان با مشکل قرمز یا صورتی شدن رنگ تصویر نمایشگر مواجه هستند. پیش‌بینی می‌شود که شرکت اپل با انتشار یک آپدیت نرم افزاری این مشکل را برطرف کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location